1397/11/24 3:04 ب ظ
کد خبر : 409487
سرهنگ پاینده برای پنجمین بار پرش موفقیت آمیز خود را بر فراز برج میلاد ثبت کرد
شما و اقتصاد: سرهنگ بهزاد پاینده، چترباز ممتاز تیپ 65 نیروی ویژه هوابرد نیروی زمینی، صبح یکشنبه 97/11/21 برای پنجمین بار با پرش موفقیت آمیز از برج میلاد و گشودن چتر سفید، سرخ و سبز خود، پرچم پر اهتزاز جمهوری اسلامی ایران را برافراشت. این پرش که در زمره پرش های (BASE JUMP) طبقه بندی می شود از جمله سخت ترین پرش های در دنیا محسوب می شود.
به گزارش شما و اقتصاد:  سرهنگ بهزاد پاینده، چترباز ممتاز تیپ 65 نیروی ویژه هوابرد نیروی زمینی، صبح یکشنبه 97/11/21 برای پنجمین بار با پرش موفقیت آمیز از برج میلاد و گشودن چتر سفید، سرخ و سبز خود، پرچم پر اهتزاز جمهوری اسلامی ایران را برافراشت. این پرش که در زمره پرش های (BASE JUMP)  طبقه بندی می شود از جمله سخت ترین پرش های در دنیا محسوب می شود. سرهنگ پاینده که پیش از این با پرش از ارتفاعات مختلف رکوردهای بسیاری ثبت کرده است، این بار به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از ارتفاع 270 متری برج میلاد پرش موفقیت آمیز خود را ثبت کرد.
 
وی پیش از این در سال های 85، 88، 90، 91 موفق به پرش از مرتفع ترین برج ایران شده بود.
 
این پرش با حمایت مالی بانک حکمت ایرانیان صورت می گرفت، همچنین شایان ذکر است این ورزشکار دو سال پیش نیز 18 پرواز موفقیت آمیز را در کشور مالزی، با حمایت بانک حکمت ایرانیان به ثبت رسانید.

روابط عمومی 
 
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :