1397/12/14 11:38 ق ظ
کد خبر : 420077
بیمه پاسارگاد و زریاد توافقنامه همکاری امضا کردند
شما و اقتصاد: شرکت بیمه پاسارگاد و شرکت مهارت پیشگان خلاق زریاد به صورت رسمی و در قالب یک توافقنامه حقوقی همکاری مشترکی را آغاز نمودند.
به گزارش شما و اقتصاد:  براساس گزارش های دریافتی، شرکت بیمه پاسارگاد دست یاری زریاد را در انجام رسالت بزرگ ملی به گرمی فشرد و با تمام توان اجرایی خود، همکاری مؤثر خویش را در اجرایی نمودن طرح ملی پروژه بورسیه شغلی دانش آموزی زریاد اعلام کرد و بر این اساس بهروز نیرومند راد مدیر بیمه های عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد و امیر رضا حاجی محمد جعفری رئیس هیأت مدیره زریاد بر اساس توافقنامه همکاری های مشترک و با روندی عملیاتی و اجرایی برای ارائه خدمات بیمه به اقشاری خاص توسط شرکت بیمه پاسارگاد و همچنین شروع راهی بس عظیم برای شرکت مهارت پیشه گان خلاق زریاد این توافقنامه همکاری در روز هفدهم بهمن ماه ۱۳۹۷ منعقد شد و زریاد تحت پوشش بیمه عمر و تأمین آتیه قرار گرفت.
 
این توافقنامه با همکاری های متعهدانه شقایق جرسی نماینده کد ۴۳۰۹ که در ایجاد این روند همکاری دوجانبه نقشی سازنده ای را ایفا نمود منعقد شده و امید است با حضور فعال ایشان به عنوان نماینده اجرایی این پروژه، نقش سازنده و حرفه ای را ایفا نماید.
 
مجموعه ۱۰ نفره مؤسسین زریاد در سال ۱۳۸۹ و با توجه به تخصص های متنوعی که در علوم مختلف همچون علم روانشناسی کودک و نوجوان، IT، علوم بازرگانی و اقتصاد و رشته های علم روانشناسی داشتند، هسته اولیه زریاد را تشکیل دادند و با تمرکز بر یک هدف واحد، مجموعه تحقیقات جامع خود را در سطح بین الملل (کشورهای پیشرفته) و همچنین ۳۰۷ شهرستان کشور، در بازه زمانی ۵ ساله به انجام رساندند. پس از اتمام دوران تحقیقات، گروه زریاد تصمیم گرفت که با استفاده از دانش و علم روز (انفورماتیک) و در قالب گیمیفیکیشن (Gamification) پروژه بورسیه شغلی دانش آموزی را طراحی و با نام تجاری زریاد اجرا نمود.
 
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :