1397/12/19 1:20 ب ظ
کد خبر : 420293
در بخشنامه مونسان به مدیران کل میراث‌فرهنگی استان‌ها ابلاغ شد
شما و اقتصاد: ثبت اطلاعات متقاضیان سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری و صدور مجوزها در سامانه سازمان میراث‌فرهنگی
به گزارش شما و اقتصاد: مونسان، بخشنامه‌ ثبت اطلاعات متقاضیان سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری و صدور مجوزهای مربوطه در سامانه My.ichto.ir را به مدیران کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان‌ها، ابلاغ کرد.
در متن بخش‌نامه علی‌‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آمده است:
«توسعه دولت الکترونیک نیازمند اهتمام مدیران دستگاههای اجرایی به جهت ارتقای سلامت اداری، کاهش هزینه ارائه خدمات دسترسی مناسب متقاضیان به اطلاعات و خدمات دولتی و جلوگیری از بروز فساد اداری می باشد. به همین منظور با هدف ساماندهی و یکپارچه سازی طرح های گردشگری جهت اجرای تصویبنامه هیأت محترم وزیران به شماره 51001/75791 مورخ 94/6/11 (آیین نامه ایجاد، اصلاح، تکمیل، درجه بندی و نرخ گذاری تأسیسات گردشگری) الکترونیکی شدن فرآیند صدور موافقت اصولی و مجوز ایجاد تأسیسات گردشگری نهایی شده از تاریخ صدور این ابلاغیه تمامی اطلاعات متقاضیان سرمایه گذاری در حوزه گردشگری جهت صدور مجوزهای مربوطه از طریق سامانه مذکور به آدرس My.ichto.ir ثبت و عملیاتی خواهد شد و ارسال هرگونه اطلاعات به هر صورت دیگر قابل پیگیری و اقدام نمی باشد.
بدیهی است مسئولیت اجرای صحیح موارد مذکور و نظارت بر آن به عهده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان می باشد.» 


میراث آریا
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :