1397/12/19 1:36 ب ظ
کد خبر : 420297
فال روزانه
شما و اقتصاد: فال روزانه شنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19
به گزارش پایگاه خبری شما و اقتصاد:
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال تولد 97/12/19
 

فال روز تولد ( امروز یکشنبه 1397/12/19)

دوست عزیزی که ۱۹ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
حتما می‌دانید که هر آنچه امروز در باغچه زندگی تان بکارید، در آینده‌ای نزدیک به بار خواهد نشست. پس اگر آینده‌ای درخشان را برای خود می‌خواهید، از همین امروز شرایط آن را فراهم کنید. هیچ کس جز خودتان نمی‌تواند این خوشبختی را بسازد. اگر مشکلاتی در زندگی داشته اید که ناامیدتان کرده، بدانید که به زودی توسط فردی اکثر آن‌ها را پشت سر خواهید گذاشت و روز‌های شیرین تری را تجربه خواهید کرد. از تجربه‌های گذشته تان درس بگیرید و اشتباهات تان را جبران نکنید. امروز روز دیگری ست بنابراین خاطرات تلخ را فراموش کنید و بستر را برای امروزی روشن باز کنید. اگر به دنبال یک عشق آتشین هستید، در فصل بهار به مرادتان خواهید رسید. تغییرات مثبت زیادی در زندگی تان رخ می‌دهد، با خوشبینی تمام منتظر آن‌ها باشید.
 
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19

  فال روزانه یکشنبه 97/12/19 مخصوص متولدین فروردین
از صبح که بیدار می‌شوید، ذهن تان درگیر است. ایده‌هایی که امروز به ذهن تان می‌رسد را جدی بگیرید، زیرا می‌توانند زندگی تان را از این رو به آن رو کنند. این ایده‌ها در فعالیت‌های گروهی نتیجه بهتری به همراه خواهد داشت. شاید نسبت به آینده خوش بین نباشید، اما تغییراتی در زندگی تان ایجاد خواهد شد که دیدتان را کاملا نسبت به آینده تغییر خواهد داد؛ بنابراین تلاش تان را بکنید تا آنچه مراد دلتان است را به دست آورید. شریک زندگی تان با مشکلی دست و پنجه نرم می‌کند، بنابراین برای گفتگو با او نیز وقتی را آزاد بگذارید.
 
گفتم‌ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت: معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می‌دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه‌ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می‌کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.
 
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19

 فال روزانه یکشنبه 97/12/19 مخصوص متولدین اردیبهشت
مروز به کمک فردی تغییرات اساسی به زندگی تان می‌دهید. تا می‌توانید از وجود اطرافیان تان بهره ببرید. مدت هاست به دنبال فرصتی بوده اید تا خودتان را نشان دهید، امروز این شرایط برایتان فراهم می‌شود؛ بنابراین درنگ نکنید و آنچه دلتان می‌خواهد را به زبان آورید. مطمئن باشید که نتایج خوبی برایتان به همراه خواهد داشت. در یکی از میهمانی ها، با فردی آشنا می‌شوید که اشتراکات زیادی با شما دارد. ارتباط با او را گسترش دهید.
 
به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز. طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر: کار‌های مهم را بازیچه نگیر، چون خطا می‌کی. حرفی را زده‌ای که عد‌های از تو رنجیده اند، دل آن‌ها را بدست بیاور، چون د. زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.
 
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19
 
  فال روزانه یکشنبه 97/12/19 مخصوص متولدین خرداد
امروز روز شلوغی در پیش دارید، پس صبح زود را با یک صبحانه انرژی زا آغاز کنید تا برای کل روزتان انرژی داشته باشید. بین شما و شریک زندگی تان سوءتفاهمی رخ داده است، بهتر است آن را همین امروز برطرف کنید. به زودی تغییری در زندگیتان ایجاد می‌شود که می‌تواند تنش‌های چند وقت اخیر را از شما دور کند. مکالمه شما با فردی، آنطور که شما انتظار داشتید، خوب پیش نمی‌رود، اما نگران نباشید، زیرا این موضوع تاثیر منفی در نگاه او به شما نخواهد گذاشت.
 
گل در بر و می‌در کف و معشوق به کام است***سلطان جهانم به چنین روز غلام است

گو شمع میارید در این جمع که امشب***در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است

تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می‌دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه‌ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می‌کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.
 
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19

  فال روزانه یکشنبه 97/12/19 مخصوص متولدین تیر
اگر می‌خواهید در محیط کار پیشرفت کنید، باید از کوچکترین فرصت‌ها برای نشان دادن خودتان استفاده کنید. شما فرد ملاحظه کاری هستید، اما امروز خجالت را کنار بگذارید و حرف دلتان را به زبان آورید. این راه در‌های بیشتری را به سمت تان باز خواهد کرد که بر درآمد مالیتان نیز تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. اگر مجرد هستید، به زودی فردی به زندگی شما وارد می‌شود که رابطه عمیقی را با او آغاز خواهید کرد. خوشحال باشید، زیرا شور و شوق دوران نوجوانی بار دیگر به سراغتان خواهد آمد.
 
زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

تعبیر:غرور نداشته باش با اهل فن و نظر مشورت کن تا از خطا‌ها به دور باشی. احساس خستگی می‌کنی و درونت غوغاست به ائمه متوسل شو تا به حقیقت برسی. تو را با دنیای فانی کاری نیست پس به باقیات برس و سینه ات را با یاد خدا پر کن تا به وصال یار برسی.
 
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19
 
  فال روزانه یکشنبه 97/12/19 مخصوص متولدین مرداد
امروز حوصله در جمع بودن را ندارید، از این رو که مجبورید در مراسم مختلفی حضور یابید، کلافه شده اید. اما اصلا ناراحت نباشید، زیرا حضورتان در فعالیت‌های اجتماعی فواید بسیاری برایتان به همراه خواهد داشت که در آینده‌ای نزدیک به آن‌ها پی خواهید برد. به زودی از طرف یکی از دوستان تان سورپرایز خواهید شد که می‌تواند یک هدیه یا حتی یک خبر خوب باشد. اگر می‌خواهید رابطه تان با شریک زندگی تان مستحکم و عمیق‌تر از قبل شود، باید خودتان دست به کار شوید. مسئول شادی زندگی شما خود شمایید.
 
کنون که بر کف گل جام باده صاف است***به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر***چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است

تعبیر:به آرزو‌های دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می‌شود که تو را از رنج نجات می‌دهد. مراقب دام‌هایی که برایت پهن کرده اند باش.
 
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19
 
  فال روزانه یکشنبه 97/12/19 مخصوص متولدین شهریور
امروز بیش از هر زمان دیگر رمانتیک شده اید. دوست دارید به همه، محبت کنید. این حس شما را جذاب کرده، بنابراین می‌توانید به سادگی دل هر کسی که دوست دارید را به دست آورید. دری که مدت هاست به رویتان بسته بود، به زودی باز می‌شود. اگر چه شما همان فرد سال‌های قبل هستید، اما این موضوع اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد. علاوه بر آن، اعتماد اطرافیان به شما نیز بیشتر خواهد شد. این احساس ساده به دست نیامده، به همین دلیل آن را ساده نیز از دست ندهید.
 
زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست***پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان***نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

تعبیر: خویب‌های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می‌دانند. فتنه را خاموش و آشتی‌ها را برپا می‌سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می‌گویند.
 
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19
 
  فال روزانه یکشنبه 97/12/19 مخصوص متولدین مهر
امروز اطلاعات مهمی به دست تان می‌رسد که احتمالا در رابطه با فرصت تحصیلی یا شغلی تان است. شما توانایی‌های زیادی دارید، اگر بتوانید آن‌ها را با هم ترکیب کنید، اتفاقات خوبی در زمینه شغلی و درآمدی برایتان به همراه خواهد داشت. به زودی یکی از دوستان تان به دیدارتان می‌آید و پیشنهادی به شما می‌دهد. درست است که برای قبول این کار اعتماد به نفس لازم را ندارید، اما بهتر است که آن را قبول کنید، زیرا تغییرات اساسی را در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.
 
ساقی بیا که یار ز. رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت

آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز. سر گرفت

تعبیر:هنوز خیلی خامی چیز‌هایی را که به دست آورده‌ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می‌برد، چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می‌کند و این را هم بدان که همگان از کار‌های پنهانی تو باخبرند.
 
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19
  فال روزانه یکشنبه 97/12/19 مخصوص متولدین ابان
امروز احساس تنهایی می‌کنید، فرصت مناسبی است تا دوستان تان را به خانه تان دعوت کنید و دور هم کمی خوش بگذرانید. شما سختی‌های زیادی را پشت سر گذرانده اید، بنابراین تا می‌توانید از اخبار روزنامه و تلویزیون به دور باشید. گاهی بی خبری بهترین خبر است. آنچه شما در حال حاضر بدان احتیاج دارید، آرامش است. اگر شریک زندگی تان رفتاری اشتباه از خود نشان می‌دهد، بهترین راه کار این است که با آرامش و در زمان تنهایی اشتباه اش را به او گوش کنید.
 
خوشتر ز. عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می‌کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.
 
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19
 
  فال روزانه یکشنبه 97/12/19 مخصوص متولدین اذر
از آنجا که خودتان به اندازه کافی در زندگی استرس دارید، بهتر است که از افرادی که به شما استرس وارد می‌کنند، به دور باشید. به دیگران اهمیت دهید و با آن‌ها مهربان باشید تا آن‌ها هم انرژی مثبت را متقابلا به شما منتقل کنند. یکی از توانایی هایتان امروز فوران می‌کند. این توانایی می‌تواند ورزشی یا هنری یا حتی تحصیلی باشد، از آن بهترین بهره را ببرید و خودی نشان دهید. این کار اعتماد به نفس شما را نیز بالا می‌برد. این روز‌ها هر چه بیشتر به آینده فکر کنید، بدتر است بنابراین سعی کنید که در زمان حال زندگی کنید.
 
اگر چه عرض هنر پیش یار بی‌ادبیست***زبان خموش ولیکن دهان پر از عربیست

پری نهفته رخ و دیو در کرشمه حسن***بسوخت دیده ز. حیرت که این چه بوالعجبیست

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو، چون به نتیجه‌ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب. خردان ناراحت نشو، چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می‌گیری. روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.
 
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19
 
  فال روزانه یکشنبه 97/12/19 مخصوص متولدین دی
اگر مدتی ست که به فکر تغییری در زندگی تان هستید، امروز بهترین زمان برای شروع است. با اطلاعاتی که در دست دارید می‌توانید اول قدم را به خوبی بردارید. امروز خبر‌های خوبی از خانواده تان خواهید شنید که روحیه تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. این فرصت را غنیمت بشمارید و با خانواده تان یک جشن کوچک برپا کنید. این روز‌ها سلامتی شما در اولویت است، پس خیلی خودتان را خسته نکنید حتی اگر وقت باشگاه رفتن هم ندارید، یک پیاده روی ساده نیز می‌تواند برایتان مفید باشد.
 
ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر:از در آشتی درآی، وگرنه ایام جوانیت خراب می‌شود. کاری نکن که در زمان پیری افسوس جوانی را بخوری. در همه حال به خدا پناه ببر. مواظب باش در راهی که قدم گذاشته‌ای به خطا نروی. به هشدار پیران گوش کن. فریب ظواهر را نخور و فقط بنده‌ی خداوند باش
 
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19
 
  فال روزانه یکشنبه 97/12/19 مخصوص متولدین بهمن
اخیرا از دست فردی شاکی شده اید. بهتر است به جای این که به دنبال راهی برای جبران پیدا کنید، نسبت به او بی تفاوت باشید. بی محلی بهترین جواب برای کار‌های اوست. مطمئن باشید که او به زودی از کرده خود پشیمان خواهد شد. دوستی با شما تماس می‌گیرد و پیشنهادی به شما می‌دهد که بهتر است قبل از هر تصمیم با خانواده تان مشورت کنید. این دوراهی که شما در مقابلش قرار گرفته اید آینده تا را تخت تاثیر قرار می‌دهد، پس احتیاط کنید.
 
سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت***آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت***جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت

تعبیر: از اینکه همیشه سلامت و تندرست هستی خدا را شکر نمی‌کنی. با اینکه ظاهرا" خشن هستی، اما باطنی بس لطیف داری. از چشم زخم ایمن هستی. رقیب نداری از طعنه‌ی اطرافیان نرنج. کار خودت را انجام بده. حاجت تو برآورده می‌شود.
 
فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/19
 
  فال روزانه یکشنبه 97/12/19 مخصوص متولدین اسفند
شما فرد کنجکاوی هستید و دوست دارید که مدام در زندگی دیگران سرک بکشید. اما مراقب باشید، زیرا این کار در چنین روزی می‌تواند به ضررتان تمام شود. به زودی درآمد مالی شما نیز افزایش می‌یابد، اما نباید پس از آن موفقیت، دست از تلاش بردارید. این را بدانید که با تلاش همیشه می‌توانید به مراد دلتان برسید، چه در زمینه کاری و چه در زمینه عاطفی… قبل از هر تصمیم گیری نیز با دیگران به خوبی مشورت کند تا به اشتباه نروید. یک میهمانی در راه است که حضور در آن خالی از ضرر نخواهد بود.
 
صوفی بیا که آینه صافیست جام را***تا بنگری صفای می‌لعل فام را

راز درون پرده ز. رندان مست پرس***کاین حال نیست زاهد عالی مقام را

تعبیر:چرا کاری را که به نفع تو نیست انجام می‌دهی و چیزی را که ارزشی ندارد به بهای گزاف می‌خواهی به دست آوری. گره کارت به دست خودت باز می‌شود. پس منتظر غیب منشین. متکی به بازوی خودت باش تا به مراد خود برسی.
 
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
 
*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد. 

برچسب ها فال روزانه
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :