1397/12/20 11:01 ق ظ
کد خبر : 420338
نماینده مردم رشت:
ویترین هر سازمانی خدمات الکترونیکی آن است
شما و اقتصاد: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در بازدید از اداره کل پست استان گیلان گفت: ویترین هر سازمانی از جمله پست، ارایه خدمات و سرویس های الکترونیکی آن است.
به گزارش شما و اقتصاد: به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در دیدار و گفت و گو با مدیریت و کارکنان پست این استان افزود: مدیران صرفنظر از کارهای روزمره، می بایست با نگاه کارشناسی، تجزیه و تحلیل مناسبی از روند انجام امور داشته باشند، در غیر این صورت دچار روزمرگی و یکنواختی می شوند.
 
وی با اشاره به اینکه پست امروزه از نیروهای توانمندی برخوردار است، اظهار داشت: کارکنان این شبکه  به دلیل سخت کوشی؛ در مقایسه با کارکنان دیگر سازمان ها از توانایی بالاتری برخوردار هستند . 
 
این نماینده مجلس، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های کارکنان شبکه پستی کشور بویژه همکاران پست گیلان، ویترین پست را به دلیل ارایه خدمات الکترونیک، درخشان تر و جذاب تر از گذشته عنوان و  آمادگی خود به منظور حمایت و پشتیبانی بیشتر از شبکه پستی را اعلام کرد.
 
مدیر کل پست استان گیلان نیز در این دیدار به تشریح تغییر رویکرد پست از سنتی به الکترونیکی پرداخت و گفت: حضور گسترده تر پست در عرصه تجارت الکترونیک، تحول چشمگیر در مبادله اطلاعات بازرگانی، محصولات و خدمات را به همراه خواهد داشت.
 
فخربین سبحانی توسعه تجارت الکترونیک را مستلزم ایجاد بسترهای قانونی و امنیتی عنوان کرد و افزود: این مدل از تجارت، توان رقابت برای تولید کنندگان و خرده فروشان کم سرمایه و همچنین قدرت  انتخاب مصرف کننده را افزایش داده است.
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :