1397/12/21 2:03 ب ظ
کد خبر : 420421
تفاهم نامه همکاری بین بسیج اصناف کشور و کمیته امداد امام خمینی (ره) امضا شد
شما و اقتصاد: در تفاهم نامه همکاری که بین بسیج اصناف کشور و کمیته امداد امام خمینی (ره) به امضاء رسید آمده است، از ظرفیت بسیج اصناف جهت تاسیس مراکز نیکوکاری با مدیریت و تصدی واحدهای صنفی و تولیدی و توزیعی (بازار) و خدماتی استفاده شود.
به گزارش شما و اقتصاد:  به نقل از  روابط عمومی بسیج اصناف کشور؛ در تفاهم نامه همکاری که بین بسیج اصناف کشور و کمیته امداد امام خمینی (ره) به امضاء رسید آمده است، از ظرفیت بسیج اصناف جهت تاسیس مراکز نیکوکاری با مدیریت و تصدی واحدهای صنفی و تولیدی و توزیعی (بازار) و خدماتی استفاده شود.
 
غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در مراسم امضاء تفاهم نامه در خصوص توانایی بالای اصناف و بازاریان عنوان کرد: بسیج در عرصه اجتماعی به عنوان پایگاه مردمی به منظور تقویت احسان و نیکوکاری در همه جهات پیش قدم است و همواره کارایی خود را برای کمک به محرومین و مستمندان جامعه به اثبات رسانده است.
 
وی ادامه داد: در عرصه های اقتصادی هم بسیج اصناف اقدام به شناسایی و جذب خیرین به منظور کمک به نیازمندان گروه هدف اصناف و بازار (طبق ضوابط و مقررات کمیته امداد امام (ره)) کرده است.
 
رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور هدف از راه اندازی مراکز نیکوکاری در سطح بازار اشاره کرد: هدف از راه اندازی مراکز نیکوکاری در سطح بازار فرهنگ سازی در خصوص پرداخت وجوهات شرعی واجب و مستحب در طول سال و مناسبت های خاص مانند جشن عاطفه ها، نیکوکاری و جشن رمضان است.
 
غلامرضا حسن پور در پایان افزود: همکاری در برپایی گلریزان های مرتبط و ایجاد شور و نشاط اجتماعی با حضور مسئولین و خیرین  سطح هر صنف بویژه در فعالیت های خاص و مشارکت در تأمین نیازهای اولویت دار مددجویان ، برابر تفاهم بعمل آمده با مراکز نیکوکاری اصناف  و کمیته امداد اجرا میشود.
 
در پایان این تفاهم نامه همکاری بین غلامرضا حسن پور اشکذری رئیس بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور و علیرضا عسگریان معاون توسعه مشارکت های مردی کمیته امداد امام خمینی (ره) به امضاء رسید
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :