1397/12/22 10:14 ق ظ
کد خبر : 420460
پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت روز بزرگداشت شهدا منتشر شد
شما و اقتصاد: حسین مهری مدیرعامل و رییس هیأت مدیره بانک صنعت و معدن به مناسبت22 اسفند روز بزرگداشت شهدا پیامی صادر کرد.
به گزارش شما و اقتصاد:   حسین مهری مدیرعامل و رییس هیأت مدیره بانک صنعت و معدن به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا پیامی صادر کرد.
متن این پیام به شرح زیر است؛
سلام و درود بر ارواح مطهر شهدا، آنان که با گذشتن از جان عزیزشان، استقلال، آزادی و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و عزت و سربلندی ملت ایران را رقم زدند و بال پرواز در افلاك گشودند.
22 اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی امام خمینی (ره) است که به شایستگی روزی برای پاسداشت مقام والای شهیدان قرارگرفته و "روز بزرگداشت شهدا" نامیده شده، روزی به بلندای آسمان حقیقت و به عمق دریای معرفت و به راستي كه شهادت، مرز زمین و آسمان است و شهدا، مرزبانان هماره بیدار و پیامبران حماسه انسانيت اند که رسالتي از جنس آگاهي و حركت را بر دوش ما نهاده اند.
بدون شك حركت رو به جلوي انقلاب شكوهمند اسلامي و پيشرفت ها و دستاوردهاي آن در عرصه هاي مختلف مرهون خون هاي پاك و مطهر شهداي گرانقدر است، شهدايي كه با خون خويش عزت و آزادي و استقلال را به ما هديه كردند.
در روزهای پایانی سال، عطر دل انگیز پاسداشت شهدا به مشام می رسد؛ در این تقارن به یک تاریخ رشادت و یک عمر از خودگذشتگی می رسیم و زیباترین تأویل و شرح معنی از شأن و منزلت شهدا را در فرمایشات مقام معظم رهبری می توان یافت آنجا که معظم له، خون شهیدان را تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی برمی شمارند.
اينجانب روز 22 اسفند، روز بزرگداشت مقام شامخ شهدا را ارج نهاده و اين روز عزيز را خدمت همه ایثارگران و خانواده های معظم و بزرگوار شهدا به خصوص همكاران بزرگوارم در بانك صنعت و معدن تبريك و تهنيت عرض مي نمايم و از خداوند متعال عزت و سربلندي اين عزيزان را مسئلت دارم. 
 
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :