1398/01/20 9:28 ب ظ
کد خبر : 420875
سرپرست اداره کل امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی منصوب شد
شما و اقتصاد: طی حکمی از سوی سرپرست سازمان تامین اجتماعی، دکتر شهرام غفاری رئیس موسسه عالی پژوهش با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل امور بین الملل این سازمان منصوب شد.
به گزارش شما و اقتصاد:   به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، طی حکمی از سوی سرپرست سازمان تامین اجتماعی، دکتر شهرام غفاری رئیس موسسه عالی پژوهش با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل امور بین الملل این سازمان منصوب شد.
در حکم صادر شده از سوی محمد حسن زدا آمده است:
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل امور بین الملل منصوب می‌شوید. امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت‌ها و سرمایه‌های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول وسیاست‌های نظام جامع تامین اجتماعی و صیانت از حقوق سازمان و تحکیم جایگاه آن در مراجع و مجامع بین المللی تلاش نمایید.
از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسالت می‌نمایم.
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :