1398/01/21 10:08 ق ظ
کد خبر : 420885
به گفته مدیر عامل شرکت نفت و گاز آغاجاری:
كمك به رشد و توسعه اقتصادی بازار داخلی با خريد 180 میلیاردی در سال گذشته
شما و اقتصاد: مدير عامل شركت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از خريد كالا وخدمات موردنياز اين شركت از بازار داخلی شهرستان اميديه به ميزان 180ميليارد ريال درسال٩٧ خبر داد.
به گزارش شما و اقتصاد:  مهندس ابراهيم پيرامون با بیان این مطلب اظهار داشت  : اين شركت در راستاي حمايت از توليد كالا و خدمات داخلي ، طي سال٩٧ بالغ بر 180ميليارد ريال كالا و خدمات مورد نياز خود را از فروشندگان كالا وارائه كنندگان خدمات شهرستان اميديه تأمين نموده كه اين اقدام علاوه بر شكوفايي و رونق اقتصادي منطقه، در كاهش هزينه ها و سود و صرفه اقتصادي تأثير بسيار مثبتي نيز داشته است.
مهندس پيرامون در ادامه ابراز داشت  : با توجه به وجود منابع مناسب درسطح شهرستان هاي همجوار، مي توان با اقدامات به موقع در بخش هاي كالا، امور حقوقي و قراردادها و بخش هاي تعميراتي و مالي ، بنگاههاي ارائه دهنده كالا و خدمات شناسايي و با تأمين اعتبار به موقع جهت تأمين كالا و خدمات براساس برنامه ريزي اقدام نمود و از اين طريق شاهد رشد و شكوفايي منابع داخل منطقه باشيم كه يكي از اقدامات مطلوب شركت طي سال ٩٧ بوده است.
مدير عامل شركت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری  بیان داشت:  امیدواریم  با برنامه ريزي مناسب، بتوانيم در سال جديد نيز در همين راستا حركت نموده و شاهد رشد بيش از پيش توليد كنندگان و بنگاه هاي اقتصادي منطقه باشيم.

شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :