1398/01/21 12:39 ب ظ
کد خبر : 420888
جلسه توديع و معارفه مديرعامل باشگاه ورزشي پتروشيمي بندرامام برگزار شد
شما و اقتصاد: جلسه توديع و معارفه مديرعامل باشگاه ورزشي پتروشيمي بندرامام با حضور مهندس حميدرضا رستمي مديرعامل شركت سهامي پتروشيمي بندرامام برگزار شد.
به گزارش شما و اقتصاد:  روز سه شنبه 20 فروردين سال 1398 جلسه توديع و معارفه مديرعامل باشگاه ورزشي پتروشيمي بندرامام با حضور مهندس حميدرضا رستمي مديرعامل شركت سهامي پتروشيمي بندرامام ، اعضاي هيئت مديره باشگاه ورزشي پتروشيمي بندرامام و همچنين كادر فني و بازيكنان تيم بسكتبال پتروشيمي بندرامام در ساختمان مركزي شركت برگزار گرديد.
طي اين جلسه مهندس حميدرضا رستمي مديرعامل شركت سهامي پتروشيمي بندرامام ضمن  تبريك به مناسبت فرارسيدن سال جديد ، اعياد شعبانيه و روز پاسدار اظهار داشت: امروزه ورزش بعنوان يكي از اصلي ترين روش ها براي ايجاد نشاط در جامعه ها محسوب مي شود و به همين منظور پتروشيمي بندرامام با رويكرد مناسب مديريت ارشد و هيئت مديره خود موفق شده است در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي با برنامه ريزي هاي منظم در حوزه ورزش همگاني و قهرماني براي كاركنان ، خانواده ها و همچنين جامعه پيرامون خود فعاليت ها و دستاورد هاي بسياري را بدست بياورد.
در ادامه مديرعامل شركت سهامي پتروشيمي بندرامام افزود : ورزش قهرماني به مانند ساير حوزه ها نيازمند برنامه ريزي هاي دقيق و از پيش مشخص شده است ، در همين راستا مي بايست در باشگاه ورزشي براي تمامي رشته هايي كه بصورت حرفه اي در آن فعاليت مي كنيم برنامه هاي كوتاه و بلند مدت تدوين نماييم تا موفق شويم در اين بخش عملكرد مطلوبي داشته باشيم و به آن استمرار ببخشيم.
✅مهندس رستمي خاطر نشان كرد: شركت سهامي پتروشيمي بندرامام هيچگاه به حوزه ورزش نگاه بنگاهي و اقتصادي نداشته است و همواره در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي و فعاليت هاي عام المنفعه به دنبال توسعه پايدار و متوازن منطقه در حوزه ورزش بوده و تنها به همين دليل در اين زمينه فعاليت مي نمايد.
در پايان مهندس رستمي  از خدمات و زحمات آقاي شاپور ياوري مديرعامل اسبق باشگاه ورزشي پتروشيمي بندرامام طي سال هاي گذشته تقدير و تشكر نمود  و آقاي امين معاوي را بعنوان مديرعامل جديد باشگاه ورزشي پتروشيمي بندرامام معرفي كرد و از خداوند متعال براي ايشان در ادامه راه آرزوي موفقيت و سربلندي نمود.

روابط عمومي شركت سهامي پتروشيمي بندرامام
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :