١٣٩٨/٠١/٢٤ ٧:٢٥ ب ظ
کد خبر : ٤٢٠٩٥٧
بیمه شدگان مناطق سیل زده نگران دفترچه‌های بیمه خود و خانواده شان نباشند
شما و اقتصاد: به منظور حمایت و همراهی با هموطنان استان‌های سیل زده گلستان، لرستان، ایلام و خوزستان، سازمان تأمین اجتماعی تمامی مساعی خود را بکار برده است تا ارائه خدمات به مردم این مناطق بدون وقفه و در اسرع وقت انجام شود.
به گزارش شما و اقتصاد:  و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، بهروز کریمی مدیرکل نامنویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی در این خصوص گفت:: این سازمان با کارفرمایان شرکتها، کارگاه‌ها و واحد‌های صنفی ۴ استان آسیب دیده از سیل که در فروردین ماه قادر به ارائه لیست و پرداخت حق بیمه پرسنل و کارگران خود نباشند، همراهی می‌کند و تا پایان خردادماه همچنان به ارائه خدمات درمانی بیمه شدگان و افراد خانوادۀ آنان ادامه خواهد داد.
 
بیمه شدگان مناطق سیل زده نگران دفترچه‌های بیمه خود و خانواده شان نباشند
وی افزود: همچنین تمامی بیمه شدگان توافقی در مناطق سیل زده که خود رأساً حق بیمه پرداخت می‌کنند چنانچه امکان مراجعه به شعب سازمان تامین اجتماعی و یا پرداخت حق بیمه ماه‌های آتی را نداشته باشند، بدون توجه به مهلت مقرر پرداخت همچنان تا پایان خردادماه از استحقاق درمان برخوردار بوده و نگرانی دراین خصوص نداشته باشند.

کریمی تصریح کرد: تمامی مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی بدون نیاز به دفترچه بیمه و منحصراً با ارائه کد ملی خدمات درمانی را ارائه می‌کنند. از سوی دیگر بسیاری از مراکز درمانی دولتی و دانشگاهی نیز از طریق شبکه‌های سیستمی با پایگاه‌های اطلاعاتی این سازمان تعامل دارند و به بیمه شدگان و افراد خانواده آنان خدمات درمانی لازم را ارائه خواهند کرد.
 
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :