1398/01/26 10:29 ق ظ
کد خبر : 421028
شعبه اقماری تامین اجتماعی سردرود افتتاح شد
شما و اقتصاد: شعبه اقماری تامین اجتماعی سردرود با حضور سرپرست دفتر برنامه ریزی معاونت امور استانهای سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولین محلی افتتاح شد.
به گزارش شما و اقتصاد: به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، حسین جودکی، سرپرست دفتر برنامه ریزی معاونت امور استانهای سازمان تامین اجتماعی، در آیین افتتاح شعبه اقماری سردرود با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی متناسب با وظایف، مأموریتها و محدودیتهای خود، ساختاری تعریف نموده است که بر اساس آن سرویسهای مورد نظر را به مخاطبین، ارائه می دهد، گفت: در این راستا برون سپاری خدمات در قالب کارگزاری های رسمی را محقق نموده است.
جودکی تحول در خدمات غیرحضوری را از دیگر اقدامات سازمان تأمین اجتماعی در جهت افزایش سطوح دسترسی مخاطبین به خدمات سازمان دانست و اذعان داشت: در حال حاضر، خدمات سازمان تأمین اجتماعی فراتر از زمان و مکان در دسترس عموم است.
وی تصریح کرد: در راستای تکمیل حلقه ارائه خدمات، شعب اقماری سازمان تامین اجتماعی نیز در راستای ارائه خدمات در نزدیکترین محل به مخاطبین ایجاد می گردد تا نیاز به مراجعه به شعب اصلی را به حداقل کاهش دهد، چرا که در این شعب، کلیه خدمات مرتبط با مشتریان ارائه می گردد.
جعفر سمساری، مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با اعلام اینکه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به صورت گسترده در دسترس ذینفعان و در حال گسترش است، تأمین اجتماعی را به عنوان یکی از زیرساختهای توسعه شهری دانست و اذعان داشت: خدمات سازمان در جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مخاطبین در شعب اقماری ارائه شده و از نیاز مراجعه آنان به شعب اصلی مستقر در تبریز خواهد کاست.
آرزو مبصر، رییس شورای اسلامی سردرود نیز در آیین افتتاح شعبه اقماری سردرود، با بیان اینکه سردرود دومین شهرستان پرجمعیت کلانشهر تبریز است، گفت: سردرود به عنوان پایتخت تابلو فرش جهان، دارای تعداد زیادی قالیباف خانگی است که اکثر این افراد تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند و یقیناً افتتاح شعبه اقماری در این شهرستان موجب کاهش مراجعه مخاطبین به شعب اصلی و طی مسافت تا مرکز شهر تبریز خواهد شد.
رییس شورای اسلامی سردرود، ضمن قدردانی از همراهی مدیران تأمین اجتماعی در افتتاح شعبه اقماری، افزود، مسئولین این شهرستان آمادگی خود در جهت مشارکت در ایجاد شعبه اصلی و توسعه خدمات تأمین اجتمایع در منطقه را اعلام می دارند.
 
 همچنین سرپرست دفتر برنامه ریزی معاونت امور استان های سازمان تامین اجتماعی در سفر به آذربایجان شرقی از شعبه اسکو و تعدادی شعب اقماری در استان بازدید کرد.
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :