1398/01/31 7:47 ب ظ
کد خبر : 421189
پالایشگاه نفت کرمانشاه به صورت قانونی به بخش خصوصی واگذار شده است
شما و اقتصاد: رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی گفت: پالایشگاه کرمانشاه قانونی به بخش خصوصی واگذار شده و هیچگونه مشکلی در این واگذاری وجود ندارد.
به گزارش شما و اقتصاد:  شهاب نادری امروز از واگذاری قانونی پالایشگاه کرمانشاه پس از تحقیق و تفحص مجلس از نحوه این واگذاری خبر داد و اظهار داشت: پس از تصویب تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه‌ نفت کرمانشاه به بخش خصوصی از تمام مراجع مربوطه مانند سازمان بازرسی، دیوان محاسبات، دستگاه‌های امنیتی، اداره‌ها و ارگان‌ها استعلامات لازم گرفته شد و نهایتاً این نتیجه حاصل شد که پالایشگاه نفت کرمانشاه به صورت  قانونی به بخش خصوصی واگذار شده و هیچگونه مشکلی در این واگذاری وجود ندارد.
 
رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خریدار براساس قانون و رعایت سلسله مراتب قانونی پالایشگاه را خریداری کرده، همچنین اهلیت و صلاحیت خریدار نیز تأیید شده و بر طبق تحقیقات انجام گرفته بخش خصوصی نيز طی مدت در اختیار داشتن پالایشگاه، عملکرد خوبی داشته است.
 
وی از پالایشگاه نفت کرمانشاه و در خصوص تحقیق و تفحص‌هایی که در مجلس صورت می‌پذیرد نیز، گفت: تحقیق و تفحص یک اهرم خوب برای نمایندگان برای نظارت و پالایش عملکرد وزارتخانه‌ها، ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف است و اغلب این تحقیق و تفحص‌ها نیز در مجلس به نتیجه می‌رسد و ضمانت اجرایی دارد.
 

منبع : فارس
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :