١٣٩٨/٠٢/١٥ ٢:٣٣ ب ظ
کد خبر : ٤٢١٦١٥
رئیس هیأت مدیره بیمه دانا:
طرح مهر دانا، شرکت بیمه دانا را متحول می‌کند
شما و اقتصاد: رئیس هیأت مدیره شرکت بیمه دانا، اجرای طرح سراسری مهر دانا را موجب تحول مثبت این شرکت در دوران کنونی توصیف کرد.
به گزارش شما و اقتصاد:به نقل از  روابط عمومی بیمه دانا، عبدالحسین پهلوان در سی و هفتمین همایش سراسری مدیران ستادی و اجرایی این شرکت در مشهد، عملکرد شرکت در سال گذشته را مورد اشاره قرار داد و با قدردانی از تلاش کارکنان در جهت بهبود وضعیت و ارتقاء شاخص‌های عملکردی ابراز امیدواری کرد: در سال جاری با ادامه این تلاش‌ها، رسیدن به پرتفوی بیش از ۵ هزار میلیارد تومان امکان پذیر شود.
 
 وی، انتظارات و توقعات هیأت مدیره از کارکنان شرکت را یادآور شد و اظهار داشت: ادامه تلاش برای فروش طرح مهر دانا در کنار جدی گرفتن فروش سایر رشته‌های بیمه‌ای، ضرورت نظارت بر فرآیند پرداخت خسارات درمان و ثالث، اصلاح قراردادها و جذب پرتفوی سودده، افزایش پرتفوی در حوزه بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو، کاهش نسبت مطالبات، استفاده بهینه از نقدینگی، تقویت بیمه‌های زندگی و جایگزینی سود محوری به جای پرتفوی محوری از مهمترین برنامه‌ها و انتظاراتی است که هیأت مدیره از کارکنان شرکت دارند.
 
 رئیس هیأت مدیره در بخش دیگری از سخنان خود، به روزشدن احکام حقوقی، ارائه تسهیلات مالی و رفاهی به پرسنل، تغییر شیوه پرداخت کارانه‌ها بر اساس توانمندی کارکنان و بازدهی آنان، تهیه لباس‌های متحدالشکل، افزایش اختیارات شعب، اصلاح ساختمان‌های شرکت، بازسازی و تجهیز شعب و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی را از مهم‌ترین اقدامات معاونت نیروی انسانی و پشتیبانی برشمرد.
 
 پهلوان، ضرورت افزایش نقدینگی را مورد تاکید قرار داد و ابراز امیدواری کرد: در سال جاری با ارائه آموزش‌های لازم در حوزه الکترونیکی و دیجیتال، تحول بزرگی در رشد و بالندگی شرکت ایجاد شود.
 
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :