1398/02/16 10:40 ق ظ
کد خبر : 421644
پیام نماد مشارکت بخش خصوصی و دولت
شما و اقتصاد: با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام درجلسه شورای گفتگوی دولت وبخش خصوصی که درمحل اتاق بازرگانی البرزبرگزار شد راهکارهای تحقق رونق تولید، حضور بخش خصوصی در اقتصاد استان و مشکلات موجود در این مسیر آسیب‌شناسی و بررسی شد.
به گزارش شما و اقتصاد:  درجلسه شورای گفتگوی دولت وبخش خصوصی که درمحل اتاق بازرگانی البرز تشکیل شد، دکترنادرثناگومطلق، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اشاره به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های خوب منطقه ویژه اقتصادی پیام اظهارداشت: می‌توان با استفاده ازاین ظرفیت، بهترین فرصت را برای توسعه پایدار، رونق تولید واشتغال در استان ایجاد کرد.
دکترنادرثناگومطلق با بیان اینکه تحقق شعار "رونق تولید" برای امسال نیازمند حمایت دولت، مجلس و مردم از بخش خصوصی است، گفت: رونق تولید زمینه رونق اشتغال و اقتصاد را در کشور به دنبال دارد و می‌تواند آشفتگی‌های فعلی اقتصاد را رفع کند. همچنین افزایش رونق تولید در رفع بسیاری از معضلات اجتماعی ازجمله بیکاری، اشتغال و... تاثیر گذار است.
دکترثناگو مطلق در ادامه با اشاره به اهمیت مشارکت بخش خصوصی در رونق تولید و اقتصاد کشور به نقش مهم منطقه ویژه اقتصادی پیام در استان البرز و اقتصاد ملی اشاره کرد، گفت: در حال حاضر ارتباطات خوبی با بخش خصوصی و فعالین اقتصادی در منطقه پیام برقرار کردیم و به جرات می توان گفت امروز منطقه ویژه اقتصادی پیام یکی از فعال ترین مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور محسوب می شود.
دکتر ثناگو مطلق، استقرارنمایشگاه دائمی استان درمجاورت منطقه ویژه اقتصادی پیام را نشان از اهمیت بالا و دارا بودن ظرفیت مناسب این منطقه برای توسعه کسب وکار وبالا بردن بهره وری بخش خصوصی دانست وعنوان کرد: منطقه پیام تنها منطقه ویژه اقتصادی است که در آن فرودگاه قرار دارد و نزدیکترین منطقه ویژه اقتصادی به پایتخت است. این منطقه از لحاظ موقعیت و شرایط خاص مکانی ژئوپلیتیک  بوده و بسیار پر اهمیت است.
لازم به ذکر است که جلسه شورای گفتگوی دولت وبخش خصوصی استان درمحل اتاق بازرگانی البرزبا حضوردکترشهبازی استاندار البرز و مدیران ارشد استانی و نمایندگان بخش خصوصی برگزار شد.روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پیام
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :