1398/02/24 3:38 ب ظ
کد خبر : 421930
بنیاد مستضعفان ۴۹هزار تن سیمان رایگان برای نوسازی و بازسازی مناطق سیل‌زده اختصاص داد
شما و اقتصاد: دبیر ستاد کمک‌های بنیادمستضعفان در سوانح طبیعی گفت: این بنیاد در نوسازی و بازسازی مناطق سیل‌زده مشارکت دارد و تاکنون ۴۹ هزارتن سیمان رایگان برای ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی در این مناطق اختصاص داده است.
به گزارش شما و اقتصاد: علی امیدی عصر روز گذشته در گرگان در ارتباط با کمک های صورت گرفته به سل زدگان اظهارداشت: بنیادمستضعفان از نخستین روزهای وقوع سیل در کنار مردم استان‌های مختلف حضور داشت و اکنون نیز برای بازسازی و نوسازی این مناطق کمک حال آنان خواهد بود.
 
وی افزود: در مرحله نخست مقابله با بحران سیل که مردم به اقلام و کمک‌های اولیه و ضروری نیاز داشتند؛ بنیاد مستضعفان پای کار آمد و اقدام به تامین بخشی از نیازهای ضروری مردم در این مناطق کرد.
 
دبیر ستاد کمک‌های مردمی بنیاد مستضعفان در سوانح طبیعی یادآور شد: از ابتدای وقوع سیل تاکنون دو هزار تخته پتو و سه هزار تخته فرش و گلیم به مناطق سیل‌زده استان گلستان ارسال شد. هم چنین در همان روزهای نخست حادثه که شهرها و روستاهای این استان دچار آب‌گرفتگی شد نیز پنج هزار جفت چکمه به استان فرستاده شده بود.
 
در ادامه بخوانید:  اهدای یک تا ۳ روز از حقوق فروردین پرسنل هلدینگ‌ سیمان تامین به سیل‌زدگان
وی ادامه داد: در این مدت سه هزارتن انواع مواد غذایی، ۱۱ هزار قالب پنیر، یک‌هزار کیلوگرم برنج و ۵۰۰ کیلوگرم مرغ، ۱۵۰ هزار بطری آب معدنی و اقلام دیگری مانند کفش و پوشاک، لوازم‌التحریر و غیره برای استان گلستان ارسال شده است.
 
امیدی با اشاره به مشارکت بنیاد مستضعفان در ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی خسارت دیده در مناطق سیل‌زده گفت: بنیاد مستضعفان برای بازسازی و نوسازی این مناطق سیمان رایگان تهیه و در اختیار بنیاد مسکن استان‌های مختلف قرار داده است.
 
وی با اشاره به اختصاص هفت هزارتن سیمان رایگان برای ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی خسارت دیده در استان گلستان افزود: تاکنون ۴۹ هزارتن سیمان رایگان تهیه و برای بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده در استان‌های مختلف از جمله گلستان، مازندران، ایلام، لرستان، خوزستان و غیره ارسال شد.
 
 
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :