1398/02/25 9:43 ق ظ
کد خبر : 421937
دکتر ثناگو مطلق با اعضای کمیته تخصصی شورای راهبری کیفیت دیدار کرد
شما و اقتصاد: نشست صمیمانه دکتر ثناگو مطلق با اعضای کمیته تخصصی شورای راهبری کیفیت شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام
به گزارش شما و اقتصاد: دکتر ثناگو مطلق رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل پیام با اعضای کمیته تخصصی شورای راهبری کیفیت ، اعضای اصلی تیم تعالی سازمانی ، مدیران و کارکنان معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام دیداروگفتگو کرد .
در ابتدا، مهندس مرادی بعنوان رئیس کمیته ومدیرتعالی و مهندس اتقیایی معاون هوانوردی وامور فرودگاهی شرکت به ارائه گزارشی از روند اجرای فرایند تهیه اظهارنامه به منظور شرکت در جایزه ملی کیفیت و تعالی سازمانی و روند ارزیابی پرداختند.
در ادامه دکتر نادرثناگو مطلق  پس ازاستماع نقطه نظرات اعضای حاضر در جلسه، به نتیجه مثبت کار گروهی شکل گرفته در فرایند ارزیابی اشاره کرد وافزود :کار گروهی انجام شده فارغ از نتیجه ، بسیار قابل تقدیر وستایش است ومی تواند الگویی برای سایرواحدها درسطح شرکت باشد .
وی همچنین اظهار داشت:نتیجه مطلوبی که درفرایند ارزیابی صورت گرفت نشان داد که با کار گروهی و وحدت وهمدلی می توان به نتیجه دلخواه رسید.
دکتر ثناگو مطلق در ادامه با بیان توصیه های مدیریتی به لزوم گسترش فرهنگ کار گروهی در شرکت گفت:این دستاورد بزرگ برای شرکت بسیار ارزشمند بوده و باید در حفظ و ارتقای آن همه تلاش مضاعف داشته باشند.
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل پیام خاطر نشان کرد : با شناسایی نقاط قوت و به پشتوانه کار گروهی در سال جاری میتوانیم  گام های موثری در جهت رشد و تعالی همه جانبه شرکت بر داریم .
لازم به ذکر است شرکت خدمات هوایی پیام درهشتمین دوره جایزه ملی کیفیت با خدمت فرودگاهی شرکت نموده بود و پیش از این در سال گذشته موفق به در یافت گواهی اهتمام به کیفیت برای مدیریت کیفیت در خدمات منطقه ویژه اقتصادی و سرمایه گذاری شده بود.روابط عمومی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :