1398/03/21 3:13 ب ظ
کد خبر : 452627
با جذب اعتبارات استانی
مرکز مکانیزه پست خوزستان امسال به بهره برداری می رسد
شما و اقتصاد: پست استان خوزستان همواره پیشرو در جذب اعتبارات استانی است، پارسال و امسال نیز با جذب 50 میلیارد ریال اعتبارات عمرانی استانی، مرکز مکانیزه پست خوزستان آماده بهره برداری شده است.
به گزارش شما و اقتصاد:  مدیر کل پست خوزستان با اشاره به این مطلب، گفت: براساس موافقت نامه مبادله شده با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، طی سالهای 97 و 98 مبلغ 50 میلیارد ریال به امر احداث و تجهیز مرکز مبادله پست اختصاص یافته است.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مهران حموله با تاکید بر اینکه پست خوزستان یکی از استان های پیشرو و برتر در جذب اعتبارات استانی در کشور است، افزود: اختصاص 22 میلیارد ریال از این مبلغ در سال گذشته منجر به پیشرفت 55 درصدی اجرای پروژه شد که امسال نیز با تخصیص بقیه اعتبار، پروژه تکمیل می شود. 
 
وی پیشینه درخشان پست خوزستان در انجام تعاملات برون سازمانی در جلب و مشارکت سازمان های دولتی و غیردولتی استان را یادآور شد و اظهار داشت: در سایه این تعاملات موفق به جذب 125 میلیارد ریال اعتبار عمرانی استانی، در کنار انعقاد قرارداد انجام خدمات نیابتی با ارزش افزوده برای شبکه پستی شدیم.
 
حموله در خصوص موفقیت استان در جذب اعتبار پیاده سازی پروژه ملی جی نف در استان نیز گفت: در راستای پیاده سازی این پروژه مبلغ 35 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی استانی به منظور بهنگام سازی، تهیه و نصب پلاک های کدپستی اماکن شهرستان اهواز مصوب و به تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز رسیده است.
 
او موضوع توسعه خدمات پستی در منطقه آزاد اروند را یادآور شد و افزود: در راستای تعاملات و همکاری با سازمان منطقه آزاد اروند نیز موفق به اختصاص 9 دستگاه خودروی تویوتا هایلوکس و 25 دستگاه موتور سیکلت، به منظور توزیع مرسولات پستی در این منطقه شده ایم.
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :