1398/03/26 12:16 ب ظ
کد خبر : 452741
در راستاي دستيابي به توليد بالاتر از ظرفيت اسمي واحد MTBE صورت گرفت
تقدير مديركنترل توليد شركت ملي صنايع پتروشيمي از شركت پتروشيمي بندرامام
شما و اقتصاد: مدير كنترل توليد شركت ملي صنايع پتروشيمي از مجموعه شركت پتروشيمي بندرامام به منظور دستيابي به توليد بالاتر از ظرفيت واحد MTBE تقدير و تشكر نمود.
به گزارش شما و اقتصاد:  طي خرداد ماه سال جاري مهندس قدرت اله فرج پور مدير كنترل توليد شركت ملي صنايع پتروشيمي با ارسال تقديرنامه اي از تلاش ها و زحمات مهندس حميدرضا رستمي مديرعامل ، كارشناسان ، متخصصان و نيز ديگر مديران ارشد شركت پتروشيمي بندرامام به منظور دستيابي به توليد بيش از ظرفيت اسمي  MTBE  ، ركورد سالانه توليد در سال 1397 ، ثبات توليد در ظرفيت اسمي طي سال جاري تشكر كرد.
گفتني است مهندس قدرت اله فرج پور  از انجام تعميرات اساسي با برنامه ريزي دقيق  ، مديريت جهادي ، تعهد مديريت و كاركنان به شركت  ، انجام تغييرات فرآيندي موفقيت آميز به عنوان اصلي ترين اركان دستيابي به اين موفقيت ياد نمود .
مي توان افزود شركت پتروشيمي بندرامام در تيرماه سال گذشته به مدت 22 روز تعميرات اساسي و پروژه افزايش ظرفيت واحد   MTBE را   با همت  و   تلاش بي وقفه مديران و كارشناسان خود با موفقيت و بدون هيچگونه حادثه انساني و دستگاهي به پايان رساند كه پس از آن واحد  MTBE  با ظرفيت بالاي يك هزار و 500 تن در روز و با 104 درصد ظرفيت اسمي در مدار توليد قرار گرفت .
شايان  ذكر است ماده  MTBE    يكي از اجزاي تشكيل دهنده بنزين مصرفي و اكتان افزاي اصلي جايگزين تركيبات سربي مي باشد كه به لحاظ زيست محيطي و صيانت از محيط زيست و هواي پاك جايگزين تركيبات سربي شده است .


روابط عمومي شركت پتروشيمي بندرامام
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :