1398/03/26 12:37 ب ظ
کد خبر : 452747
باهدف بررسي امكانات و توانمندي‌ها صورت گرفت؛
بازديد معاون وزير صنعت از شركت فنرسازي زر گلپايگان
شما و اقتصاد: معاون امور صنايع وزارت صنعت، معدن و تجارت از خطوط توليد فنرسازي زر گلپايگان از شركت‌هاي زيرمجموعه گروه خودروسازي سايپا بازديد كرد و در جريان فعاليت‌هاي اين واحد توليدي قرار گرفت.
به گزارش شما و اقتصاد: در بازديد دكتر فرشاد مقيمي و هيأت همراه كه با حضور علي بختيار نماينده گلپايگان در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار گلپايگان و برخي ديگر از مسئولان اين شهرستان برگزار شد، معاون امور صنايع وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور در خطوط توليد فنرسازي زر، فرايند توليد محصولات اين شركت را مورد بررسي قرار داد.
تأمين مواد اوليه مورد نياز توليد، داخلي‌سازي دستگاه‌ها، تجهيزات و ماشين‌آلات مورد استفاده در شركت، راه‌اندازي شيفت دوم كاري و اصلاح قراردادهاي تأمين قطعات مورد نياز مشتريان از جمله موارد ديگري بود كه در اين بازديد مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
گروه فنرسازي زر از شركت‌هاي زيرمجموعه گروه خودروسازي سايپا به‌عنوان بزرگ‌ترين توليدكننده فنر مورد نياز محصولات خودرويي در كشور محسوب مي‌شود و داراي سه كارخانه توليدي در تهران، گلپايگان و استان سيستان و بلوچستان است.
در پويش ملي بومي‌سازي قطعات خودرو قرار است ظرفيت‌هاي موجود در شركت‌هاي داخلي جهت طراحي و ساخت قطعات مورد نياز خودروسازان در سراسر كشور مورد بهره‌برداري و استفاده قرار گيرد.سایپانیوز
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :