1398/03/27 2:14 ب ظ
کد خبر : 452791
یک نماینده مجلس خبر داد:
وزیر جدید نفت به زودی معرفی می‌شود
شما و اقتصاد: نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی از معرفی وزیر جدید پیشنهادی نفت از سوی رئیس جمهوری در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش شما و اقتصاد:به نقل از پایشگر، ابوالفضل ابوترابی با اشاره به اختلاف روحانی و زنگنه در مورد نحوه اداره وزارت نفت گفت: شنیده‌ام که جایگزین زنگنه انتخاب شده و  فردی موفق در هیأت دولت محسوب می‌شود، ضمن اینکه جایگزین وزیر نفت فعلی با توجه به عملکرد مثبتش مورد حمایت هم است.
 
این عضو کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس افزود: جایگزین وزیر فعلی نفت انسانی متحول‌گرا و فردی بسیار موفق در هیأت وزیران است و پیشاپیش به رئیس‌جمهور به دلیل انتصاب عالی او در جایگزینی وزیر فعلی نفت تبریک می‌گویم.
 
وی با بیان اینکه برخی اخبار از انتقاد شدید روحانی به زنگنه در جلسه هیأت دولت به دلیل ضعف عملکرد وزیر نفت حکایت دارد، گفت: جایگزین زنگنه، فردی تحول‌گرا و موفق در کابینه دولت است که به زودی معرفی می‌شود.
 
ابوترابی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به درگیری لفظی حسن روحانی و زنگنه در حاشیه جلسه هیأت دولت که یکشنبه هفته جاری رخ داد، گفت: در این نشست روحانی به دلیل ضعف عملکرد زنگنه به وی انتقاد کرده و از اینکه وزارت نفت در شرایط فعلی در زمینه صادرات نفت و گاز تدبیر لازم را ندارد انتقاد شدیدی مطرح کرده است.
 
 
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :