1398/04/04 12:13 ب ظ
کد خبر : 452998
پرداخت 9 میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون به تعاونی عسل تاجکوه استان خراسان جنوبی
شما و اقتصاد: مدیرعامل بانک توسعه تعاون در بازدید از شرکت تعاونی عسل تاجکوه از پرداخت 9 میلیارد یال تسهیلات جهت ایجاد اشتغال و گسترش کارخانه به این شرکت تعاونی خبر داد.
به گزارش شما و اقتصاد:  حجت اله مهدیان مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون به همراه فتاحی عضو هیئت‌مدیره و برخی مدیران ستادی در بازدید از شرکت تعاونی عسل تاجکوه با اشاره به فعالیت‌های حمایتی و کمک‌های این بانک به تعاونی‌ها افزود: رسالت و هدف اصلی ما در بانک توسعه تعاون کمک به تعاونی‌ها و حمایت از فعالیت‌های این شرکت‌ها با محوریت توسعه پایدار و کمک به ایجاد، توسعه و حفظ اشتغال و همچنین افزایش توان اقتصادی تعاونی‌ها می‌باشد و در این مسیر تمام تلاش و همت خود را به کار خواهیم گرفت.
 
شایان‌ذکر است شرکت تعاونی عسل تاجکوه که 5 سال متوالی در جشنواره کیفیت کشور به مقام اول دست‌یافته است و تنها عسل 5 ستاره کشور که جزء یکصد برند برتر ایران در سال 93 می‌باشد، در زمینه تولید و بسته‌بندی محصولات استراتژیک و تولید عسل با خواص دارویی، تولید موم آماده برای زنبورعسل از موم طبیعی، خمیر گرده گل فعالیت می‌نماید و با تولید 100 تن عسل و ارسال آن به سایر استان‌ها توانسته است زمینه ایجاد اشتغال جوانان استان را فراهم آورد.
 
همچنین در ادامه این سفر مهدیان از مجتمع کاشی و سرامیک فرزاد نیز بازدید به عمل آورد در این بازدید با اشاره به شرایط فعلی اقتصاد کشور و تحریم‌های موجود و مشکلات و معضلات صنعتگران در بخش‌های مختلف تولید ازجمله تأمین مواد اولیه و تجهیزات خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون در راستای وظیفه و مسئولیت ذاتی خود که حمایت از تولید و اشتغال تولیدکنندگان و صنعتگران کشور است تاکنون جهت رفع دغدغه‌های تولیدکنندگان از هیچ کوششی دریغ نکرده است و همیشه به دنبال حل مشکلات مالی آن‌ها بوده است.
 
مهدیان در ادامه آمادگی بانک را جهت کمک به این مجتمع تولیدی به‌منظور تأسیس کارخانه بسته‌بندی و تولید کارتن سلولزی اعلام کرد.
 
فلاحی مدیرعامل کارخانه کاشی فرزاد ضمن اشاره به مشکلات صنعتگران از توجه بانک توسعه تعاون به صنعت و تولید تقدیر و تشکر کرد و خاطرنشان کرد: بانک با توجه به اصل مشتری مداری توجه ویژه‌ای به بخش تولید و صنعت داشته و نشان داده است که همیشه اولویت کار خود را خدمت به مشتریان می‌داند و امیدواریم که با تعاملات هرچه بیشتر با این بانک شاهد رونق اقتصادی و رشد بیشتر استان و کشور باشیم.
 
گفتنی است مجتمع صنایع کاشی و سرامیک فرزاد با تولید روزانه 48000 مترمربع انواع کاشی و سرامیک، علاوه بر تأمین بازار داخلی به بازارهای کشورهای افغانستان، پاکستان، عراق، تاجیکستان و ترکمنستان نیز صادرات انجام می‌دهد ضمن آنکه توانسته است با گسترش فعالیت‌های کارخانه زمینه ایجاد اشتغال جهت 1000 نفر از نیروی‌های متخصص و مجرب را فراهم نماید.
 
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :