1398/04/12 4:07 ب ظ
کد خبر : 463156
فناپ تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن را کسب کرد
شما و اقتصاد: شرکت فناپ از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌عنوان واحد برتر خدمات نرم‌افزار سال 97 شناخته شد و تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن را دریافت کرد.
به گزارش شما و اقتصاد:   مراسم اهدای برگزیدگان روز ملی صنعت و معدن با حضور علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی؛ محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه؛ وزرای صنعت، معدن و تجارت، دفاع، علوم، و همچنین معاون پارلمانی رییس‌جمهوری، معاون رییس‌ سازمان ملی استاندارد ایران، رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست، رییس اتاق بازرگانی ایران و جمعی از فعالان عرصه صنعت و معدن کشور روز دوشنبه دهم تیر در سالن اجلاس سران کشور برگزار شد. طی این مراسم شرکت فناپ به‌عنوان واحد برتر خدمات نرم‌افزار سال 97 موفق به دریافت تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن شد که محسن یوسف‌پور، مدیرعامل فناپ‌پلاس به نمایندگی از شهاب جوانمردی، مدیرعامل فناپ این تندیس را دریافت کرد.
در این روز برگزیدگان رشته هاى مختلف صنعتى و معدنى سال 97 معرفى و نقشه راه سال 98 آن‌ها تدوین شد. همچنین کتاب برگزیدگان این روز نیز تا پایان سال منتشر خواهد شد. محمدرضا فیاض، رییس ستاد برگزارى روز ملى صنعت و معدن پیش از این در گفتگو با رسانه‌ها در خصوص نحوه انتخاب برگزیدگان این روز تاکید کرده بود که معرفی برگزیدگان صنعت و معدن در سطح ملی صورت می‌گیرد و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی را شامل می‌شود. به گفته وی، بنگاه‌هایی که بر اساس معیارهای از پیش تعریف شده، برگزیده شده بودند، در این روز معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :