1398/04/18 1:20 ب ظ
کد خبر : 463340
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:
قبوض کارکرد تلفن ثابت از مهرماه سال جاری حذف می شود
شما و اقتصاد: در راستای نهادینه سازی و تحقق فرایند های دولت الکترونیک ، از مهرماه سال جاری (سیکل چهارم) قبوض کارکرد تلفن ثابت، چاپ و توزیع نمی شود.
به گزارش شما و اقتصاد:  به نقل از روابط عمومی  شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری با تاکیدبر استفاده بهینه از تمام ظرفیت های دولت الکترونیک خاطرنشان کرد: با تاکید وزیرمحترم ارتباطات  وبا توجه به ایفای مسئولیت های اجتماعی ، شرکت مخابرات ایران قبوض کاغذی کارکرد هزینه تلفن ثابت مشترکین را در تمام استانها و مناطق مخابراتی حذف می کند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران صرفه جویی صد میلیارد تومانی سالیانه   هزینه حذف قبوض و بکارگیری این مبلغ در راستای توسعه شرکت را از اولویت های شرکت مخابرات ایران دانست.
وی افزود: تمام مشتریان تلفن ثابت در سراسر کشور از این پس می توانند علاوه برتماس با سامانه  2000 وبه صورت شبانه روزی از خدمات پرداخت قبوض خود استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ،  ساده سازی ارائه خدمات به مشتریان در کمترین زمان و افزایش سرعت وشفاف بودن عملکرد کلیه امور مربوط به دریافت وپرداخت قبوض را از دیگر مزایای مهم حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت عنوان کرد.
وی ادامه داد: وب سایت شرکت مخابرات ایران به نشانیwww.tci.ir  و کد ussd*2020#  نیز در اختیار تمام مشتریان قرار دارد و مخاطبان در سراسر کشور می توانند ضمن دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه ای ، از همان طریق نسبت به پرداخت اقدام نمایند.
مهندس سید مجید صدری با اعلام این مطلب که تا کنون در 8 استان به صورت کامل قبوض کارکرد تلفن ثابت حذف شده اظهارداشت: حذف قبوض کاغذی در استان های باقی مانده با توجه به سیاست های مبتنی برتحقق دولت الکترونیک در برنامه آتی شرکت قراردارد.
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :