١٣٩٨/٠٤/١٩ ٤:١٨ ب ظ
کد خبر : ٤٦٣٤١٠
فولاد خراسان واحد نمونه صنعتی و معدنی استان شد
شما و اقتصاد: شرکت مجتمع فولاد خراسان به عنوان واحد نمونه صنعتی و معدنی استان در سال 1397، لوح واحد نمونه استانی را از دست معاون وزیر صمت دریافت کرد.
به گزارش شما و اقتصاد: مراسم تجلیل از شرکت ها و تولید کنندگان نمونه استان همزمان با گرامی داشت دهم تیر ماه با عنوان «روز ملی صنعت، معدن» و با حضور معاون طرح و برنامه وزارت صنعت،معدن و تجارت، استاندار خراسان رضوی، جمعی از مسئولین و فعالان بخش خصوصی روز پنج شنبه 14 تیر ماه در محل نمایشگاه دائمی بین المللی در شهر مشهد برگزار شد.
بر اساس این گزارش، معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، در این مراسم که به همت خانه صنعت و معدن خراسان رضوی برگزار شد، گفت: یکی از برنامه‌های اساسی ما در وزارت صمت تمرکز بر صادرات و تجارت با کشورهای همسایه است که در همین زمینه استان‌های مرزی مانند خراسان رضوی می‌توانند در توسعه صادرات به این کشورها به ویژه کشورهای آسیای مرکزی نقش‌آفرینی کنند.
گفتنی است کسب عنوان واحد نمونه صنعتی توسط مجتمع بر اساس عملکرد سال 1397 در استان خراسان رضوی  برای چندمین سال متوالی نشان از تلاش جمعی،همدلی و اراده نیروی انسانی متعهد و توانمند و استمرار فعالیت شرکت بر پایه رونق تولید است.
روابط عمومی شرکت  کسب این افتخار را به همکاران پرتلاش تبریک عرض می نماید.

 روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :