١٣٩٨/٠٤/٣٠ ٩:٤٤ ق ظ
کد خبر : ٤٦٣٧٧٨
مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد:
تهیه و خرید محصولاتی که نمونه داخلی دارند در اولویت این شرکت است
شما و اقتصاد: مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد بااشاره به حمایت از تولیدکنندگان داخلی در سال "رونق تولید" گفت: سیاست های پازارگاد همواره بر این است که از تولیدات داخلی حمایت کنیم و در همین راستا تهیه و خرید محصولاتی نمونه داخلی دارند از شرکتهای تولید کننده داخلی در الویت است.
به گزارش شما و اقتصاد:  مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد به بهانه گرامیداشت روز بهزیستی و تامین اجتماعی و در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی به ویژه تولید کنندگان منطقه ای روز سه شنبه 25 تیرماه با تعدادی ازمدیران دولتی، خصوصی و تولید کنندگان و صاحبان صنایع استان، دیدار و گفت و گو کرد.
ابراهیم یاسری در این جلسه با تاکید براینکه به ا ین سطح از توانایی و توانمندی شرکت های داخلی افتخار می کنیم، ادامه داد: در راستای حسن همجواری و حقوق همسایگی قصد داریم در رونق اقتصاد منطقه ای نیز موثرتر عمل کنیم.
وی با اشاره به دستاوردهای بسیار ارزشمند و قابل رقابت محصولات داخلی، افزود: زمانی در جنگ تحمیلی و تحریم های مستقیم دشمن قرار داشتیم و با تکیه بر توانایی داخلی و توان مهندسی و علمی هموطنان توانستیم از این فشار دشمن سربلند بیرون بیاییم.
به گفته مدیرعامل پازارگاد، امروزه با فشار مستقیم دشمن و ایجاد جنگ اقتصادی بر علیه کشور همچنان شاهد بروز اتفاقات خوبی در کشور هستیم که یکی از این اتفاقات رقابتی شدن سطح تولیدات داخلی با تولیدات خارجی و وارداتی است.
 یاسری با تاکید براینکه قصد همکاری با دانش آفرینان و صاحبان صنایع استانی و منطقه ای را داریم، گفت: در همین راستا تاکیدات لازم را به همکاران خود در تامین و تدارکات کالا داشته ام.
همچنین خضر خلیلی دبیر انجمن صنایع استان بوشهر از دیدگاه یاسری در راستای حمایت از صنایع داخلی تشکر کرد و گفت: صنایع داخلی به ویژه صنایع استانی نیاز به حمایت های جدی تهیه کنندگان و مصرف کنندگان دارند.
به گفته او حمایت از تولیدکنندگان برای منطقه ارزشمند است و این عمل می تواند به انگیزه های هر یک از صاحبان صنایع بیافزاید.
گفتنی است ،این نشست اولین نشست تخصصی در سال های اخیر بین مدیرعامل شرکت پازارگاد و مدیران دولتی و خصوصی صنایع و صاحبان مشاغل استان بود که در سالن جلسات شرکت پازارگاد برگزار شد.

روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :