١٣٩٨/٠٥/١٤ ١:٣٠ ب ظ
کد خبر : ٤٦٤٣٠٥
آغاز به کار پایگاه خبری تحلیلی "دنیای برند"
شما و اقتصاد: پایگاه خبری تحلیلی دنیای برند در کنار مجله دنیای برند، به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی محسن غلامپور، فعالیت جدید خود را آغاز کرد.
به گزارش شما و اقتصاد:  پایگاه خبری دنیای برند با محوریت مسائل حوزه برند و کسب و کار فعالیت خود را آغاز کرده است و تلاش می کند با بررسی مصائب برندهای کشور، در راستای بهبود این وضعیت قدم بردارد. رسانه دنیای برند که فعالیت خود را با مجله آغاز کرده بود، بعد از مدتی با توجه به نیاز صاحبان برند، به این نتیجه رسید می تواند در راستای فعالیت مکتوب خود، پایگاه خبری را هم راه اندازی کند. پایگاه خبری دنیای برند در راستای ماموریت خود می خواهد گام مثبتی برای تقویت و حمایت کالای ایرانی و در نتیجه برندسازی ملی بردارد ؛ همین خاطر در این پایگاه خبری به عناوین مختلفی از حوزه برند پرداخته می شود. Brand news : در این قسمت به اخبار روز حوزه برند در سطح کشور پرداخته می شود و جنبه های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد.
Brand Book : در این قسمت به معرفی کتاب های برند پرداخته می شود که با همکاری انتشارات متخصصان بدون مرز این کتاب ها در این پایگاه خبری ارائه می شود.
Top Brand : در این قسمت با توجه به ارزش برندها سعی می کنیم به معرفی و تاریخچه برندهای معتبر دنیا در صنعت های مختلف بپردازیم، همچنین با توجه به نمودارهای ارزش برندها در سال های 2017 ،2018 ، در تلاش هستیم با معرفی برندها و تاریخچه آن ها که در کشورهای پیشرو فعالیت می کنند، بتوانیم روشی از هر برند برتر در صنعت های مختلف جهت استفاده علاقمندان این حوزه ارائه دهیم.
Brand Note : در این قسمت نیز در تلاش هستیم مقاله ها و یادداشت هایی در راستای برندسازی، برندینگ و.... را ارائه دهیم. در ادامه، رویکردهای دیگری مدنظر رسانه دنیای برند است که از جمله آن ها Brand Movie ، Brand Technology و موارد دیگر است که در مرحله های دیگر در این پایگاه خبری ارائه می شود.
محسن غلامپور در پایان از همه علاقمندان، خبرنگاران و صاحبان قلم برای تشکیل یک رسانه مجزا و اختصاصی در این حوزه دعوت به همکاری کرد.
جهت ملاحظه به لینک سایت به آدرس Brandworld.news مراجعه نمایید.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :