١٣٩٨/٠٥/٢٧ ٢:٢٦ ب ظ
کد خبر : ٤٦٤٦٧٥
مراسم تجلیل از ایثارگران بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار شد
شما و اقتصاد: به مناسبت ۲۶ مردادماه، سالروز بازگشت آزادگان دلاور به میهن، مراسمی به منظور پاسداشت مجاهدت ها و دلاوری های همکاران ايثارگر، برگزار شد.
به گزارش شما و اقتصاد:   به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، در این مراسم دکتر مرتضی اکبري مديرعامل بانک قرض الحسنه مهرايران ضمن تبريك سالروز ورود آزادگان و هفته ايثار و مقاومت به همكاران، بيان داشت: جا دارد تا از همه كساني كه در حفاظت از تماميت ارضي كشورمان در دوران دفاع مقدس و پس از آن به عنوان جلوه هاي ايثار و از خودگذشتگي به جامعه معرفي شدند قدرداني كنيم.
وی افزود: آنچه امروز داریم ثمره مقاومت ها و ایستادگی هاي رزمندگان، جانبازان و ايثارگران است، کساني که بزرگترين سرمايه خود را که جانشان بود در طَبَق اخلاص گذاشته تا دشمن را از نقشه شومي که داشت نا اميد كنند و به عقب برانند. امروز هم بايد اين جلوه هاي ايثار و فداكاري را بتوانيم در جاي جاي كشورمان حس كنيم و آن را توسعه دهيم.
دکتر مرتضی اکبری با اشاره به عملکرد کاركنان بانك برای ارائه خدمت به هموطنان تاكید داشت: در بانك قرض الحسنه مهرايران به حمد الله روحيه فداكاري در بدنه اجرايي و به ويژه شعب بانك به خوبي ديده مي شود و وظيفه ماست كه اين روحيه را تقويت كنيم.
وی ادامه داد: امروز بانک به لحاظ عملکردی و دستاوردها شرایط مطلوبی دارد و ترديد ندارم اگر اين روحيه ايثارگري تقويت شود شاهد به بار نشستن زحمات همکارانمان و اعتلاي نام بانک قرض الحسنه مهرايران در اقتصاد كشور خواهيم بود.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران خاطرنشان کرد: لازمه تقویت روحیه ايثارگري آن است که پيام رزمندگان و ايثارگران دوران دفاع مقدس به خوبي به همکاران منتقل شود.
در ادامه جلسه، ایثارگران بانک قرض الحسنه مهرایران به ذکر خاطرات و دیدگاه های خود در دوران دفاع مقدس پرداختند و در انتها با اهداي لوح يادبود از سوي مديرعامل، رييس و اعضاي هيات مديره از جانفشاني هاي آنان تجليل به عمل آمد.
 
در متن این لوح سپاس آمده است:
« حفظ ثبات و امنیت کشور و حرکت پرشتاب ایران اسلامی به سمت رشد و توسعه همه جانبه، مرهون سعی بي بديل و تلاش دلاورمرداني است که فداکارانه و ايثارگرانه جان خويش را در طبق اخلاص نهادند و تا پاي جان خويش از سرحدات ايران هميشه سرفراز ، دفاع نمودند.
بی تردید یاد و خاطره این تلاش مقدس، در ذهن يکايک زنان و مردان قدرشناس اين مرز و بوم پايدار خواهد ماند و نسل هاي آينده نيز از اين رشادت و پايمردي به نيکي ياد خواهند کرد.
و اینک، خداوند متعال را شاکریم که در چهارمین دهه حیات عزتمند نظام مقدس جمهوري اسلامي، دفتر استواري و پايمردي شما عزيزان جانباز هنوز و هماره گشوده است و توفيق يافته ايم که شاهد تداوم اين همت والا، در عرصه خدمت به مردم غيور اين مرز و بوم در قالب گستراندن چتر مهر و مهرباني شما در بانك قرض الحسنه مهر ايران باشيم.
همت سترگ شما را ارج می نهم و سلامت و بهروزی شما را از خداوند متعال مسالت می نمایم.
مهر وجودتان همواره درخشان ، گامهایتان استوار و توفیق روزافزون رفیق و یارتان باد.»
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :