١٣٩٨/٠٦/٠٢ ٨:١٩ ب ظ
کد خبر : ٤٦٤٧٩٤
پیام رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت
شما و اقتصاد: رییس هیأت عامل صندوق توسعه ملی در پیامی، فرا رسیدن هفته دولت را گرامی داشت.
به گزارش شما و اقتصاد:   به نقل از  روابط عمومی صندوق توسعه ملی، دکتر مرتضی شهید زاده با گرامی داشت هفته دولت، اظهار امیدواری کرد در سایه همکاری و تعامل مردم و مسوولان اهداف عالی صندوق نظیر ایجاد ظرفیت صادراتی برای اقتصاد کشور بیش از پیش میسر شود.
 
متن این پیام به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
 
 
همزمان با سالروز شهادت شهیدان والامقام «رجایی» و «باهنر» که جان خود را برای حضرت حق و در راه  خدمت به ملت شریف ایران در اوایل انقلاب اسلامی نثار کردند؛ هفته دولت آغاز می شود.  جلودارانی که چونان بسیاری از جوانان این مرز و بوم با تأسی به مکتب امام راحل و در مسیر بنیان نهادن و پرورش این انقلاب نوپا، از هیچ چیز، حتی از جانفشانی در این راه دریغ نکردند.
 
امروز نیز جنگ اقتصادی دشمن دوباره فرصت تلاش و خدمت به مردم شریف ایران را بیش از پیش فراهم آورده و دولت تدبیر و امید برآمده از رای مردم، در سایه تعالیم امام (ره) و رهبری معظم، در وسط میدان خدمت و فعالیت برای تامین منافع ملی است.
 
صندوق توسعه ملی بر اساس وظایفی ذاتی خود، در «تامین مالی طرح های بزرگ اقتصادی کشور» نقش آفرین بوده و امکان ارزش آفرینی برای اقتصاد ملی، اشتغال زایی، کاهش واردات غیر ضروری و ایجاد ظرفیت صادراتی را در عرصه های گوناگون تسهیل کرده و آماده است تا پشتوانه ی تلاش همگان در عرصه اقتصادی و تامین منافع ملی در کوتاه مدت و درازمدت باشد. این هدف مبارکی است که یقینا در سایه همکاری و تعامل مردم و مسوولان اعم از دستگاه های اجرایی و سایر بخش ها مقدور و میسور خواهد شد؛ ان شاءالله.
 
 
 
مرتضی شهیدزاده
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :