1398/07/07 5:20 ب ظ
کد خبر : 485556
دیدار وزیر نفت سوریه از پایتخت گازی کشور
شما و اقتصاد: وزیر نفت و منابع معدنی سوریه با حضور در استان بوشهر از دستاوردهای ایران در توسعه طرح‌های گازی پارس جنوبی دیدن کرد.
به گزارش شما و اقتصاد:  علی سلیمان غانم، وزیر نفت و منابع معدنی سوریه و هیئت همراه که به منظور حضور در سیزدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست به ایران سفر کرده است، امروز (دوشنبه، یکم مهر 98) در سفری یک‌روزه به استان بوشهر با فعالیت‌ها و توانمندی‌های داخلی فنی و مدیریتی شرکت نفت و گاز پارس در اجرای طرح‌های توسعه‌ای پارس جنوبی آشنا شد.
وی پس از استقبال رسمی از سوی محمد مشکین‌فام، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در فرودگاه بین‌المللی خلیج فارس عسلویه، از پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی دیدن کرد.
محمد مشکین‌فام در حاشیه این دیدار توضیحاتی درخصوص منابع گازی ایران، موقعیت میدان مشترک گازی پارس جنوبی، سهم ایران و شریک قطری از این میدان، میزان سرمایه‌گذاری‌های انجام شده از ابتدای توسعه تا کنون و میزان برداشت گاز از بزرگترین مخزن گازی دنیا ارائه کرد.
وزیر نفت و منابع معدنی سوریه در ادامه این سفر یک روزه، از برخی مجتمع‌های پتروشیمی منطقه و پالایشگاه گازی فازهای 4 و 5 نیز دیدار خواهد کرد. 
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :