١٣٩٨/٠٧/٠٧ ٧:٤٠ ب ظ
کد خبر : ٤٨٥٥٦٢
تجدید بیعت شهردار منطقه 15 با آرمانهای شهدا همزمان با آخرین روز هفته دفاع مقدس
شما و اقتصاد: محمدی شهردار منطقه 15 هم زمان با آخرین روز هفته دفاع مقدس؛ با حضور در منازل 5 شهید معظم با خانواده این شهیدان معزز دیدار و با آرمانهای شهدا تجدید بیعت کرد.
به گزارش شما و اقتصاد: شهردار و مدیران منطقه در این راستا با خانواده محمد پورهنگ روحانی شهید مدافع حرم، شهیدان قربان ذوالفقاری، غلامرضا بابایی و مجتبی نظری از شهدای هشت سال دفاع مقدس و همچنین مهدی پازیار که در سال 69 در کردستان به درجه رفیع شهادت نائل شده است؛ دیدار کردند.
محمدی شهردار منطقه با تاکید بر اینکه شهدا به گردن نظام و همه ما حق دارند، اظهار کرد: امروز در منزل شهدا حاضر شده‌ایم تا با آرمان‌ها و اهداف شهدا تجدید میثاق کنیم.
وی در ادامه تصریح کرد: خون شهدای والامقام و صبر و بردباری خانواده معزز آنان عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی در جهان به ارمغان آورده است و آرامش امروز ایران اسلامی مدیون خون پاک شهداست.
محمدی با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه شهیدان نزد خداوند متعال و بزرگداشت مقام شهدا گفت: سرکشی و دیدار با خانواده شهدا از جمله وظايف مسئولان در نظام جمهوري اسلامي است و  بايد با الگو گرفتن از عملكرد شهدا و عمل به وصاياي امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در جهت رسيدن به كمال معنوي گام برداریم.
این گزارش حاکیست، برنامه دیدار با خانواده شهدا بنا به توصیه و تاکید شهردار محترم تهران و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انجام شد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :