١٣٩٨/٠٧/٠٧ ٨:٢٤ ب ظ
کد خبر : ٤٨٥٥٦٩
پیام تبریک مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی
هفتم مهرماه روز "آتش نشانی و ایمنی" گرامی باد
شما و اقتصاد: مهندس تقی‌پور؛ مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام با صدور پیامی هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی را به همه‌ی آتش‌نشانان و همکاران واحد HSE شرکت پتروشیمی ایلام تبریک گفت.
به گزارش شما و اقتصاد:  درمتن این پیام آمده است:
حرکت در مسیر نجات جان انسان‌ها؛ گام نهادن در مسیر الهی ،صداقت و مردانگی است و در این عرصه ، بی‌تردید یکی از مشاغل خطیر و حیاتی و در عین حال سخت و مخاطره‌آمیز شغل آتش‌نشانی است .
 آتش‌نشانان فداکار با هدف یاری‌رساندن به انسان‌ها در حوادث و اتفاقات با از خودگذشتگی ، ایثار و رشادت می‌کوشند تا سلامتی و امید را برای هم‌نوعان آسیب‌دیده به ارمغان آورند .
 بی‌شک التزام به رعایت قوانین و مقررات ایمنی که با سلامت و جان کارگران صنعت پتروشیمی و دیگر واحد‌های صنعتی کشور ارتباط مستقیم و تنگاتنگی دارد حاصل زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه‌ی همه‌ی کارکنان واحد ایمنی و آتش‌نشانی و پرسنل خدوم و ساعی آن صنعت می‌باشد.
 ثبت رکورد ماندگار بیش از ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در مجتمع پتروشیمی ایلام و همچنین تدوین مقررات ایمنی در دیگر واحدها و پروژه‌های در دست احداث این مجتمع نشانگر عزم جدی مدیران و کارکنان واحد ایمنی و آتش‌نشانی در جلوگیری از بروز حوادث احتمالی بوده که امیدواریم تا بهره‌برداری کامل از دو پروژه‌ی بزرگ الفین و SRU تداوم داشته باشد.
 هفتم مهرماه بهانه‌ای است برای قدرانی از تلاش‌های ارزنده‌ی آتش‌نشانان ایثارگر و نیروهای خدوم واحد ایمنی (HSE ) که با فداکاری و از خودگذشتگی خود علاوه بر حفظ جان کارکنان ، زمینه‌ی فعالیت مستمر و توام با امنیت و ایمنی مدیریت، کارگران و کارکنان شرکت پتروشیمی ایلام را فراهم نموده‌اند.
اینجانب این روز را به همه‌ی اتش‌نشانان استان بویژه نیروهای واحد اتش‌نشانی و ایمنی پتروشیمی ایلام تبریک عرض نموده و امیدواریم هیچ‌گاه شاهد بروز حوادث در واحد‌های صنعتی کشور و استان ایلام نباشیم.شاپور تقی‌پور
 مدیر عامل
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :