١٣٩٨/٠٧/٠٨ ١٢:٣٦ ق ظ
کد خبر : ٤٨٥٥٨٢
قدردانی استاندار استان مرکزی از حمایت بانک صادرات ایران از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط؛
بانک صادرات ایران ٢٠٠٠ میلیارد ریال به واحدهای تولیدی استان مرکزی پرداخت کرد
شما و اقتصاد: استاندار مرکزی، با ارسال لوحی از بانک صادرات ایران، به جهت پرداخت حدود ٢٠٠٠ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به بنگاه‌های کوچک و متوسط این استان در سال ٩٧ قدردانی کرد.
به گزارش شما و اقتصاد: به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، مدیریت شعب این بانک در استان مرکزی در سال ٩٧، در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، ٧٩ فقره تسهیلات به ارزش بالغ بر یک هزار و ٩٣٧ میلیارد ریال برای کمک به رونق تولید بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی این استان پرداخت کرده است.
بانک صادرات استان مرکزی، در راستای تحقق آیین‌نامه اجرایی تأمین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط و اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، ٧٨٨ هزار و ٥٠٠ میلیون ریال تسهیلات را در قالب ٢١ فقره تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط معرفی شده از سوی این کارگروه پرداخت کرد.
همچنین این بانک، ٥٨ فقره تسهیلات رونق تولید به مبلغ یک هزار و ١٤٩ میلیارد ریال به واحدهای تولیدی استان مرکزی پرداخت کرده که نقش مهمی در تأمین مالی این بنگاه‌ها و رونق تولید آن‌ها داشته است. 
سیدعلی آقازاده، استاندار استان مرکزی در همین راستا، با ارسال لوحی خطاب به ایرج جعفری کوچنانی مدیر شعب بانک صادرات در استان مرکزی، از خدمات ارزشمند و اهتمام شایسته و ثمربخش این بانک در راستای تحقق آیین‌نامه اجرایی تأمین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط سال ١٣٩٧ قدردانی کرد.
 
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :