١٣٩٨/٠٧/٠٨ ٣:٢٩ ق ظ
کد خبر : ٤٨٥٦٠٣
بهاری فر:
رشد و شکوفایی در ارائه خدمات بانکی و بیمه ای به کمک فناوری اطلاعات
شما و اقتصاد: مدیرعامل بیمه "ما" و عضو هیات مدیره بانک ملت در نشستی مشترک با حضور اعضای هیات مدیره بیمه "ما" ، راه های تقویت همکاری های فی مابین دو مجموعه در زمینه فناوري اطلاعات را مورد بررسی قرار دادند.
به گزارش شما و اقتصاد:   به نقل از  روابط عمومی بیمه "ما" ، حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه "ما" در نشستی با مرتضی نجف  عضو هیات مدیره  بانک ملت و هیات همراه در خصوص میزان تاثيرگذاري زيرساخت هاي فناوری اطلاعات بر ارائه خدمات بانکی و بیمه ای و چگونگی همکاری دو جانبه بانک و بیمه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 
حجت بهاری فر با اشاره به انعطاف پذیری پرسنل بیمه "ما" در کسب دانش و مهارت  گفت: شرکت بیمه "ما" امروز ، پس از گذشت هشت سال از آغاز فعالیت خود، حرف های بسیار زیادی  برای گفتن در صنعت دارد.
 
وی در ادامه افزود:  با تمام این موارد همچنان با شرایط ایده آل بیمه گری در جهان فاصله داریم که امیدواریم با استفاده حداکثری  از پتانسیل بالای بانک ملت در فناوری اطلاعات در تمام زمینه ها،  علی الخصوص در توسعه بیمه های زندگی که به بستر It  نیاز بیشتری دارد، ضریب نفوذ بیمه را در کشور به میانگین جهانی نزدیک کنیم.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :