١٣٩٨/٠٧/٠٨ ٨:٠٥ ب ظ
کد خبر : ٤٨٥٦٢١
همزمان با روز ملی آتش‌نشانی برگزار شد
مانور امداد و نجات در پتروشیمی لردگان
شما و اقتصاد: همزمان با 7 مهرماه، روزملی آتش نشانی و ایمنی، مانور امداد و نجات و رژه خودروهای واحد آتش نشانی و ایمنی، در پتروشیمی لردگان برگزار شد.
به گزارش شما و اقتصاد: در این مراسم که در محوطه سایت شرکت برگزار شد، بخش‌هایی چون نجات مصدوم از ارتفاع و اطفای حریق فرضی توسط گروه‌های امدادی این شرکت  صورت گرفت.                               
ساتیار خیری ریاست واحد HSE ضمن یاد آوری یاد و خاطر شهدای آتش نشان گفت: رژه ناوگان خودرویی تجهیزات و ماشین‌آلات آتش‌نشانی شرکت، با هدف نمایش تجهیزات و توانمندی‌ها، در مقابله با حوادث و به نمایش گذاشتن تجهیزات، ماشین آلات و توانایی نیروهای عملیاتی این سازمان برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه پیمانکاران توانمند شرکت پتروشیمی لردگان، همواره برای ارائه خدمات در هنگام بروز حوادث حضور فعال دارند، تصریح کرد: از تمامی زحمات و تلاش‌های پرسنل این واحدها که با همت و توانایی بالای خود رکورد 23 میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت را در این مجتمع به ثبت رساندند تقدیر وتشکر می‌کنم.                                                                                                                                                                       در ادامه کاظم همتیان رییس ایمنی پتروشیمی لردگان خاطرنشان کرد: شغل آتشنشانی دارای علاقه‌مندی و شوق خاصی بوده که شاید تا این اندازه در هیچ شغلی وجود نداشته باشد و تنها افرادی می‌توانند در این حرفه موفق باشند که از این امتیازها برخوردار هستند.
وی ادامه داد: آتش‌نشان‌ها باوجود پیش‌بینی تمامی خطرهای احتمالی به محل‌های حادثه اعزام می‌شوند و در این میان در برخی مواقع، با آسیب‌های جدی نیز مواجه هستند.
همتیان در پایان خاطرنشان کرد: حفظ ایمنی انفرادی یکی از مواردی است که همواره مورد تاکید ما بوده و در پیشگیری از آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کند.

‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :