١٣٩٨/٠٧/١٣ ٩:١٣ ق ظ
کد خبر : ٤٨٥٧٠٢
تجلیل امام جمعه موقت تهران از خانواده شهدای ناجا
شما و اقتصاد: به مناسبت هفته نیروی انتظامی، امام جمعه موقت تهران و جمعی از مسؤولان به دیدار خانواده‌های شهدا و جانبازان ناجا رفتند.
به گزارش شما و اقتصاد:   حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد عضو هیأت حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه‌گانه جمهوری اسلامی ایران و امام جمعه موقت تهران، مجید طلیمی رئیس مرکز مطالعاتی مدیریت دانش خاورمیانه و هیأت همراه با حضور در مراسم گرامیداشت یاد شهدای ناجای استان گیلان و شهرستان‌های استان قزوین به مناسبت هفته دفاع مقدس و هفته نیروی انتظامی، ضمن دیدار و گفت‌وگو با خانواده‌های شهدا و جانبازان، از مقام شامخ ایشان و خانواده آنان تجلیل کردند.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد روز پنجشنبه 11 مهر ماه در ادامه سفر به استان گیلان، در شهرستان آوج با سخنرانی در مراسم گرامیداشت شهدای منطقه، طی دیدار با خانواده شهدا، تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دیدار با خانواده شهدا و جانبازان،  سفارش مقام معظم رهبری است و خانواده معظم شهدا و ایثارگران آبرو و فخر کشور هستند و به گردن همه مردم حق دارند و همه مسؤولان خدمت به این عزیزان را باید وظیفه خود بدانند.
 
همچنین مجید طلیمی رئیس مرکز مطالعاتی مدیریت دانش خاورمیانه در جمع خبرنگاران تأکید کرد: خانواده  شهدا برکتی برای میهن اسلامی هستند و باید خاطرات این عزیزان از شهدا را برای نسل امروز و آینده ثبت و ضبط کرد.
 
سردار محمدرضا اسحاقی فرمانده انتظامی استان گیلان، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، محمدحسین قربانی نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسؤولین ارشد کشوری و لشکری ، حجت‌الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد و مجید طلیمی را در این دیدارها همراهی کردند.
 
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :