١٣٩٨/٠٧/١٣ ١١:٥٢ ق ظ
کد خبر : ٤٨٥٧٠٨
برگزاری مراسم بدرقه 82 خادم زوار الحسین (ع) منطقه 15 به کربلای معلی
شما و اقتصاد: مراسم بدرقه82 نیروی داوطلب شهرداری منطقه 15 به منظور خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی (ع) در کربلای معلی امروز برگزار می شود.
به گزارش شما و اقتصاد: علی اکبرکریمی پور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: کاروان یادشده امروز پس از اجرای مراسم ویژه معنوی، مداحی و دعای خیر همکاران از ساختمان اصلي شهرداري منطقه بدرقه خواهند شد.
به گفته وی، خدمات رسانی به زائرین اباعبدالله حسین ( ع )توفیق و افتخاری است که امسال نیز همچون سالهای گذشته نصیب همکاران شهرداری منطقه 15 شده است.
کریمی پور اضافه کرد: در این راستا 82 نفر از پرسنل منطقه در قالب 2 گروه 41 نفره ، با هدف خدمت رساني به زائران اباعبداله الحسین (ع) در اربعین حسینی به کربلای معلی اعزام می شوند.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه در پایان ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای همکاران خادم الحسین (ع)گفت: امیدوارم همه قدر لحظه های نفس کشیدن در نجف و کربلا را بدانند که قطعا از بهترین لحظات زندگی است.
این گزارش حاکیست، کاروان اعزامي منطقه 15 براي پيوستن به کاروان بزرگ نيروهاي خدمات رسان شهرداري تهران به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.


روابط عمومي شهرداري منطقه 15
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :