١٣٩٨/٠٧/١٧ ٦:١٩ ب ظ
کد خبر : ٤٨٥٨٧٥
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران مطرح کرد:
رشد 60 درصدی پنجمین نمایشگاه ایمنی و بهداشت نسبت به دوره های قبل
شما و اقتصاد: حسین زاده با اشاره به موانع ایجاد شده بر سر راه فعالیت صنایع مختلف کشور با و جود تحریم های ظالمانه، گفت: علیرغم این مشکلات، صنعت ایمنی و بهداشت نمایشگاه امسال خود را با 60 درصد رشد نسبت به دوره های قبل برگزار می کند.
به گزارش شما و اقتصاد:  بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با اشاره به برگزاری پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط کار، آتش نشانی ومدیریت بحران و امداد ونجات، گفت: امسال 70 شرکت از ایران و کشورهای خارجی در فضایی بالغ بر 7 هزار مترمربع در 3 سالن، نمایشگاه ایمنی و بهداشت را برگزار می کنند و نمایندگانی از سازمان آتش نشانی، سازمان امدادونجات، جمعیت هلال احمر، سازمان مدیریت بحران، سازمان دهیاری‌هاو شهرداری‌ها و انواع سازمان‌هایی که درگیر مباحث امدادی و ایمنی کشور نیز در این نمایشگاه حاضر خواهند بود.

وی به شرایط اقتصادی سخت ناشی از تحریم‌های ظالمانه‌ی آمریکا علیه کشورمان و تاثیر آن بر صنایع مختلف و حوزه ایمنی اشاره کرد و افزود: علیرغم این سختی ها این نمایشگاه طبق اعلام مجری و برگزار کننده، امسال 60 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام برگزاری جلسات B2B در حاشیه این نمایشگاه، اظهارداشت: در این نمایشگاه تولید کننده و مصرف کننده با اطلاع از فعالیت یکدیگر فرصتی برای انعقاد تفاهم نامه ها و قراردادهای مختلف می یابند و با برگزاری جلسات B2B می توانند بر رونق کسب و کار در این حوزه بیافزایند.

گفتنی است، پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط کار، آتش نشانی ومدیریت بحران و امداد ونجات از فردا پنجشنبه کار خود را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران آغاز می کند و تا 21 مهرماه از ساعت 9 الی 17 در سالن‌های 27،7و 25 میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.


روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :