١٣٩٨/٠٨/١٤ ٣:١٨ ب ظ
کد خبر : ٤٨٦٣٩٣
با هدف هم افزایی ارکان زیست بوم نوآوری حوزه برق و انرژی؛
پژوهشگاه نیرو از شرکتهای شتاب دهنده و توسعه استارتاپ‌های حوزه برق و انرژی حمایت می کند
شما و اقتصاد: بسته حمایتی پژوهشگاه نیرو در قالب توافق نامه همکاری با شرکت شتاب دهنده، به صورت ویژه در اختیار هسته های فناور قرار خواهد گرفت.
به گزارش شما و اقتصاد:  به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه نیرو، پژوهشگاه نیرو به عنوان نهاد مدیریت تحقیقات و توسعه‌ی فناوری صنعت برق،  مجموعه‌ای از ابزارها و الزامات مورد نیاز جهت حمایت از کسب و کارهای فناورانه از قبیل «مشاوره های تخصصی»، «پوشش ریسک تحقیق و توسعه»، «تامین‌مالی تجاری‌سازی» و «زیرساخت‌های آزمایشگاهی» در قالب «دستورالعمل بسته حمایت از کسب و کارهای فناورانه» فراهم نموده است. این بسته حمایتی در قالب توافق نامه همکاری با شرکت شتابدهنده، بصورت ویژه در اختیار هسته های فناور قرار خواهد گرفت. 
بر این اساس پژوهشگاه نیرو در نظر دارد با هدف هم افزایی ارکان زیست بوم نوآوری حوزه برق و انرژی، به منظور حمایت از هسته‌های فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان در جهت تامین نیازهای فناورانه صنعت برق و انرژی، زمینه مشارکت بیشتر «شرکت‌های شتابدهنده»‌ را در این بخش فراهم نماید. 
این پژوهشگاه از شرکت‌های شتاب‌دهنده علاقمند به فعالیت در حوزه برق و انرژی در همکاری با پژوهشگاه نیرو، دعوت می‌نماید با ارسال مستنداتی نظیر نامه رسمی اعلام آمادگی، اساسنامه شرکت، گواهی نامه معاونت علم و فناوری، رزومه فعالیتهای شرکت، معرفی استارتاپهای فعال در شتابدهنده، آمادگی خود را برای مشارکت در این طرح به آدرس CTO@nri.ac.ir  اعلام نمایند.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :