١٣٩٨/٠٨/١٤ ٤:١٠ ب ظ
کد خبر : ٤٨٦٣٩٩
یوسف شهاب الدین خبر داد:
عقد قرارداد احداث سه پروژه به ارزش تقریبی ۳۵۰ میلیارد ریال
شما و اقتصاد: مدیرعامل شرکت ماشین سازی پارس از شرکت های تحت مدیریت شستا، از عقد قرارداد احداث سه پروژه صنعتی به ارزش تقریبی ۳۵۰ میلیارد ریال در یک ماه گذشته خبر داد.
به گزارش شما و اقتصاد:   به نقل از روابط عمومی تاپیکو: یوسف شهاب‌الدین، مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی پارس، با اعلام عقد ۳ قرارداد جدید در حوزه نفت و پتروشیمی گفت: 
این شرکت با حمايت مديران عامل شستا و تاپیکو در یک ماه گذشته موفق به عقد سه قرارداد جدید صنعتی به مجموع ارزش تقریبی ۳۵۰ میلیارد ریال شده است.
وی افزود: پروژه ساخت سازه‌های فلزی پالايشگاه آبادان یکی از این پروژه‌ها است که بصورت قرارداد EPC امضا شده و ماشین سازی پارس با شرکت در مناقصه موفق به انعقاد این پروژه شده است. 
مجموع سازه‌های تعهد شده در این پروژه به ميزان ٧٠٠ تن بوده و ارزش قرارداد ۱۰۰ ميليارد ریال است که طبق زمان بندی قرار است در مدت ۲ ماه به اتمام برسد. 
 شهاب الدین، پروژه تكميل ساخت مخازن واحد بندرعباس شرکت نفت پاسارگاد به ارزش ۶۰ ميليارد ریال را دومین پروژه اخذ شده عنوان کرد و افزود: 
این پروژه مربوط به ساخت دو مخزن ۳ هزار مترمکعبی ذخیره سازی قیر در واحد قیرسازی نفت پاسارگاد در بندرعباس است که در راستای تحقق اصل هم‌افزایی بین شرکت های خانواده تأمین از طریق ترک تشریفات به ماشین سازی پارس سپرده شده   و مقرر است تا پایان سال به اتمام برسد.
مدیرعامل شرکت ماشین سازی پارس همچنین پروژه ساخت دو دستگاه مخزن ذخيره پتروشيمي انديمشك را دیگر پروژه جدید این شرکت عنوان کرد و گفت: 
این پروژه به ارزش ۱۸۵ ميليارد ریال، بصورت PC و در مشارکت با شرکت راهسازی و عمران ایران منعقد شده و مربوط به ساخت ۲ مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی ذخیره سازی در پتروشیمی اندیمشک است که در مدت ۱۷ ماه به اتمام خواهد رسید.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :