١٣٩٨/٠٨/١٤ ٨:٣٨ ب ظ
کد خبر : ٤٨٦٤١٤
شماره جدید«ماهنامه بورس» منتشر شد
شما و اقتصاد: تازه‌ترین شماره «ماهنامه بورس» ویژه مرداد و شهریور ماه 1398 با محوریت معرفی ابزار مالی «فروش تعهدی» منتشر شد.
به گزارش شما و اقتصاد:  حمید روح بخش مدیر توسعه فرهنگ سرمایه گذاری بورس اوراق بهادار تهران، ضمن اعلام این خبر افزود: «ماهنامه بورس» با توجه به رسالتی که در حوزه انتشار اطلاعات و اخبار بازارسرمایه و ایفای نقش اطلاع‌رسانی دارد، در شماره 169-170 به بررسی ابزار مالی جدید «فروش تعهدی» پرداخته و مطالب مربوط به آن را در قالب گفت‌وگو با کارشناسان و صاحب‌نظران این حوزه و همچنین مقالات علمی ارائه کرده است.
روح بخش خاطرنشان کرد: سر مقاله ماهنامه به قلم دکتر علی صحرائی مدیر عامل بورس اوراق بهادار تهران با عنوان "تجهیز بورس تهران با ابزار فروش تعهدی" به رشته تحریر در آمده است.

وی با اشاره به انتشار گزارش‌های «عملکرد بورس تهران در نیمه ابتدایی سال 1398»، «عملکرد 6 ماهه صندوق‌های سرمایه‌گذاری» و «چشم‌انداز سود ناشران از نگاه فعالان 85 تحلیل‌گر بازار سرمایه» گفت: در این شماره از ماهنامه بورس، تازه ترین اخبار بورس تهران، در قالب این 3 گزارش و به شکل متن و جداول تفصیلی منتشر شده است.
مدیر توسعه فرهنگ سرمایه گذاری بورس تهران در خصوص مقالات علمی و آموزشی این شماره از «ماهنامه بورس» گفت: با توجه به محوریت موضوع «فروش تعهدی» در این شماره از ماهنامه، علاقه‌مندان می‌توانند در بخش مقالات پژوهشی نیز مقالات علمی با موضوع ابزارهای نوین را مطالعه کنند.
گفتنی است، «ماهنامه بورس» با بیش از 22 سال سابقه انتشار به‌عنوان نخستین رسانه تخصصی بازار سرمایه کشور، با صاحب‌امتیازی «بورس تهران» به‌طور ویژه به بازتاب تازه‌ترین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های بورس تهران در عرصه‌های داخلی و جهانی می‌پردازد. مخاطبان گرامی برای ارایه هرگونه اظهار نظر می‌توانند با تحریریه ماهنامه با شماره تلفن 26741151 داخلی 546 و 547  یا آدرس ایمیل mahnamehbourse@gmail.com ارتباط داشته باشند.

علاقه‌مندان برای مشاهده نسخه الکترونیکی به آدرس اینترنتیtsemag.ir  مراجعه کرده و برای دریافت نسخه PDF و مشاهده نسخه آنلاین بر روی لینک های زیر کلیک کنند.روابط عمومی بورس تهران
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :