١٣٩٨/٠٩/٠٥ ٣:٤٣ ب ظ
کد خبر : ٤٨٦٨٨٧
دربازديد سرزده مديرعامل ايران خودرو از تعميرگاه مركزي:
رضايت مشتريان از نحوه خدمت رساني مورد ارزيابي قرار گرفت
شما و اقتصاد: مديرعامل ايران خودرو دربازديدسرزده از تعميرگاه مركزي شماره 1 اين شركت، بر افزايش كيفيت خدمت‌رساني به مشتريان و ارتقاي سطح رضايت‌مندي آنان تاكيد كرد.
به گزارش شما و اقتصاد:  فرشاد مقيمي در اين بازديد در گفت و گوي مستقيم و تماس تلفني با چند نفر از مشتريان، وضعيت خدمت رساني را بررسي و ميزان رضايت از خدمات تعميرگاه را مورد ارزيابي قرار داد.
وي در بازديد از مركز صافكاري و نقاشي تخصصي تعميرگاه مركزي و همچنين مركز خدمت دهي به دارندگان خودروهاي گيربكس اتوماتيك ايران خودرو ضمن ويژه خواندن امكانات ايجاد شده در اين تعميرگاه، خواستار ارايه طرح‌هاي زودبازده براي بهره برداري بيشتر از ظرفيت هاي موجود در اين تعميرگاه شد.
مقيمي همچنين بر افزايش بهره وري در تعميرگاه مركزي و ارايه طرح براي توسعه تعميرگاه و افزايش سطح كيفيت خدمات به مشتريان تاكيد كرد.
بابك سلاجقه مديرعامل شركت بازرگاني و خدمات همگام خودرو نيز در اين بازديد توضيحاتي درباره خدمات تعميرگاه مركزي شماره يك به مديرعامل ايران خودرو ارايه كرد.
وي گفت: اين تعميرگاه با ارايه خدمات تخصصي رنگ و بدنه با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن از جمله کوره‌های رنگ پیشرفته، خشک‌کن موضعی IR، میکسر تمام اتوماتیک، اتاق ترکیب و ساخت رنگ مطابق با استانداردهای روز اروپا و همچنین بهره‌مندی از رنگ‌های بسیار باکیفیت‌، سعی دارد ضمن تضمین کیفیت نهایی کار، زیبایی را به خودروی مشتریان بازگرداند.
سلاجقه با بيان اين كه كاركنان شاغل در بخش رنگ و بدنه داراي مدرك آموزشي و تاييديه از شركت معتبر اروپايي هستند گفت: خدمت رساني به دارندگان محصولات ايران خودرو با گيربكس اتوماتيك نيز بخش ديگري از خدمات تخصصي تعميرگاه مركزي شماره يك است.ايكوپرس
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :