١٣٩٨/٠٩/٠٦ ١٢:٢٩ ب ظ
کد خبر : ٤٨٦٩١٨
پرداخت ۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات خود اشتغالی به کارآفرينان
شما و اقتصاد: مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در گفتگو با خبرنگار صداوسیما مرکز مازندران بیان داشت: ۷ هزار ميليارد تومان تسهيلات قرض الحسنه‌ در بخش خود اشتغالي به متقاضيان پرداخت شده است.
به گزارش شما و اقتصاد:   به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران،  مديرعامل بانک قرض الحسنه مهر ايران در آيين بهره برداري از ساختمان مديريت شعب استان مازندران با اشاره به اينکه امسال قرار بود يك ميليون و ۵۰۰ هزار فقره تسهيلات قرض الحسنه‌ در بخش اشتغال، درمان و ازدواج پرداخت شود گفت: تا پايان آبان ماه يك ميليون و چهارصد هزار فقره تسهيلات به ارزش ۱۳ هزار ميليارد تومان به متقاضيان پرداخت شده كه اين ميزان تا پايان سال به ۱۸ هزار ميليارد تومان خواهد رسيد.
مرتضی اکبری افزود: از این تسهیلات، ۷ هزار ميليارد تومان معادل ۵۴ درصد براي ايجاد فرصت‌هاي خوداشتغالي، کارآفريني و کسب و کار‌هاي كوچك پرداخت شده است.
وی همچنین از امضای تفاهم نامه با بنیاد برکت و کميته امداد امام خميني (ره) براي اشتغالزايي خبر داد و اظهارداشت: تاکنون در تفاهم نامه هاي بنياد برکت و كميته امداد (ره) به ترتيب ۵۰۰ و ۳۰۰ ميليارد تومان تسهيلات به صورت قرض الحسنه براي حمايت از كسب و كار و اشتغال زايي خرد پرداخت شده است.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :