١٣٩٨/٠٩/١١ ٣:٠٤ ب ظ
کد خبر : ٤٨٧٠٣٤
بمب تخفیفات مراکز تفریحی شرکت توسعه گردشگری سپاهان به مناسبت روز دانشجو
شما و اقتصاد: به مناسبت ۱۶ آذرماه روز دانشجو، دانشجویان گرامی می‌توانند از تاریخ ۱۶ تا ۲۲ آذرماه به مدت یک هفته از تخفیفات مراکز تفریحی در اختیار شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی‌‌، فرهنگی و ورزشی سپاهان بهره‌مند شوند.
به گزارش شما و اقتصاد:  از شنبه تا سه‌شنبه ۱۶ تا ۱۹ آذرماه، مجموعه تفریحی شهر رویاها با ارائه ۷۵% تخفیف ویژه اردوی دانشجویی در اختیار دانشجویان محترم خواهد بود.

مجموعه تفریحی شهر رویاها در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه مورخ ۲۰ تا ۲۲ آذرماه با تخفیف فردی۵۰% آماده ارائه خدمات به جامعه بزرگ دانشجویان است.
بر اساس این گزارش در تاریخ ۱۷ و ۱۸ آذرماه تله‌کابین، تله‌سی‌یژ، زیپ‌لاین و پل معلق با تخفیف ۷۰% ویژه اردوی دانشجویی و از تاریخ ۱۶ تا ۲۲ آذرماه با تخفیف فردی ۵۰% در اختیار دانشجویان است.
بولینگ و بیلیارد در تاریخ ۱۷ و ۱۸ آذرماه با تخفیف اردوی دانشجویی ۵۰% و از تاریخ ۱۶ تا ۲۲ آذرماه با تخفیف فردی ۳۵% آماده ارائه خدمات به دانشجویان است.
شهر بازی و سینما هفت‌بعدی صفه از تاریخ ۱۶ تا ۲۲ آذرماه با ارائه تخفیف فردی ۵۰% و در تاریخ ۱۷ و ۱۸ آذرماه با تخفیف اردوی دانشجویی ۷۵% در اختیار دانشجویان است.
هم‌چنین کارتینگ رویاها از شنبه تا سه‌شنبه ۱۶ تا ۱۹ آذرماه، با ارائه ۴۰% تخفیف ویژه اردوی دانشجویی و در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه تاریخ ۲۰ تا ۲۲ آذرماه با تخفیف فردی ۳۰% آماده ارائه خدمات به دانشجویان است.
راه‌های ارتباطی جهت کسب اطلاعات بیشتر👇

☎️ ۰۳۱۳۶۷۵۹۰۱۱-۱۴ ➡️ ۱۱۹,۱۲۰
@SepahanTourismco
https://b2n.ir/010919
https://b2n.ir/139660


روابط‌عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان (شهرداری اصفهان) 
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :