١٣٩٨/٠٩/١٥ ١٢:١٠ ق ظ
کد خبر : ٤٨٧٠٨٨
رئیس کل بیمه مرکزی:
دستیابی به استانداردهای جهانی و بین المللی هدف اصلی صنعت بیمه کشور است
شما و اقتصاد: جمع آوری پولهای خرد مردم و تزریق آن به اقتصاد کشور از ماموریت های اصلی صنعت بیمه کشور به شمار می‌رود.
به گزارش شما و اقتصاد:    به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی دکتر غلامرضا سلیمانی که در بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه سخن می گفت با ابراز خرسندی از حضور رئیس‌جمهور در این همایش ضمن اعلام مطلب فوق افزود: صنعت بیمه برای پوشش تمام ریسک های کوچک و بزرگ کشور آمادگی دارد و با همراهی دستگاه‌های مرتبط امنیت و اطمینان را در سطح جامعه نهادینه خواهد کرد.
رئیس کل بیمه مرکزی راه‌اندازی مرکز مدیریت ریسک در کشور را یک ضرورت آشکار دانست و با تشریح آخرین دستاوردهای بیمه در سالهای اخیر تصریح کرد: تنوع خدمات بیمه ای در کشور شامل ۲۵ محصول متفاوت می‌شود هرچند اکثریت مردم فقط با چند رشته بیمه ای آشنایی دارند.
رئیس شورای عالی بیمه از رونمایی مراکز فروش آنلاین بیمه نامه در کشور خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و تلاش چشمگیر فعالان صنعت بیمه و دست‌اندرکاران حوزه سایبری، دستیابی به استانداردهای بین المللی دور از دسترس نخواهد بود.
وی در پایان خاطر نشان کرد: صنعت بیمه با تقویت پوشش های مختلف بیمه های درمان در راستای تحول برنامه سلامت گام بر می دارد که این امر از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید به شمار می رود.
گفتنی در بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه که با هدف افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور برپا شد رئیس جمهور و وزیر اقتصاد نیز به طرح دیدگاه‌های خود در خصوص صنعت بیمه پرداختند.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :