١٣٩٨/٠٩/٢٠ ٨:٤١ ب ظ
کد خبر : ٤٨٧٢٧٤
محمدرضا جوادی یگانه خبر داد؛
آغاز به کار مجمع شهرداران مدارس تهران
شما و اقتصاد: معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران در آیین تنفیذ احکام بیست و یکمین دوره طرح شهرداران مدارس از طرحی با عنوان «مجمع شهرداران مدارس تهران» خبر داد.
به گزارش شما و اقتصاد: به نقل از شهرنوشت، محمدرضا جوادی یگانه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در آیین تنفیذ احکام بیست و یکمین دوره طرح شهرداران مدارس ضمن تبریک به شهرداران مدارس منتخب اظهار کرد: شما مدیران و فعالان آینده شهر تهران خواهید بود، خوشحالم که امروز در میان شما هستم.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران ادامه داد: به طور حتم در کنار هم می‌توانیم زیست متفاوتی را برای شهروندان رقم بزنیم. من در اینجا باید از اجرای طرحی خبر بدهم با عنوان طرح مجمع شهرداران مدارس تهران و در اینجا خانم سلیمی را به عنوان دبیر این مجمع منصوب می‌کنم.
 
او بیان کرد: برای تمام شهرداران منتخب حکم شهردار مدرسه و برای یک نفر حکم مشاور شهردار صادر می‌شود تا با امید و تلاش به داشتن شهری بهتر کمک کنند.
 
جوادی یگانه تصریح کرد: دانش، تجربه و تعهد در کنار یکدیگر می‌تواند فرصتی مغتنم ایجاد کند تا در کنار فضای سیاست گذاری از ظرفیت تجربه ادوار گذشته نیز بهره ببریم و فضای گفت‌وگو را به فضای بهتری بدل کنیم.
 
معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران تأکید کرد: ‌از تمامی همکاران خودم در شهرداری تهران می‌خواهم که از مجمع شهرداران مدارس تهران حمایت کنند و امیدوارم شهرداران آینده تهران روزی به این موضوع افتخار کنند که در دوران مدرسه شهردار مدرسه خود بودند.
 
او گفت: آینده شهر تهران، آینده‌ای ساختنی است و باید شهرداران مدارس به ساختن آن کمک کنند.
 
به گزارش شهرنوشت؛ در آیین تنفیذ احکام بیست و یکمین طرح شهرداران مدارس از تارنمای شهرداران مدارس نیز رونمایی شد تا دانش آموزان و شهرداران مدارس ایده‌های خود را در آن بارگذاری کنند؛ همچنین مرام نامه شهرداران مدارس نیز قرائت شد.
 
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :