١٣٩٨/١٠/٢١ ٤:٤٧ ب ظ
کد خبر : ٤٨٨١٧٨
جلوگیری از تعطیلی ۴ واحد صنعتی و بیکار شدن ۱۸۶ کارگر در منطقه آزاد اروند
شما و اقتصاد: کمال رضایی مدیر عامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند از احیا و جلوگیری از تعطیلی 4 واحد صنعتی ورشکسته و نیمه فعال در راستای ثبات اشتغال و رفع معضل بیکاری در منطقه خبر داد.
به گزارش شما و اقتصاد:  مهندس کمال رضایی گفت: شرایط تحریم ها، نوسانات شدید ارزی، کمبود منابع نقدینگی و منابع مالی را از مهترین عوامل رکود و جاماندن این واحدها از چرخه تولید برشمرد.

وی احیای واحدهای صنعتی نیمه فعال منطقه را راهکار رسیدن به اهداف (رونق تولید) بیان کرده و اظهار داشت: توجه به بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط  و تولیدات داخلی در منطقه می تواند نقش بسزایی در اشتغال زایی ایفا کند. همچنین شرکت توسعه و سرمایه گذاری اروند چندین واحد را هدف گذاری کرده که تا کنون ۴ واحد به سمت فعال سازی حرکت کرده اند.
وی تصریح کرد:‪ میزان سرمایه گذاری شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند برای راه اندازی مجدد ۴ واحد مذکور ۱۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که محصولات تولیدی این واحد های صنعتی احیا شده شامل کربورسیلیسیم، آلومینیم، محصولات سلولزی، قیر و تولید سازه های فلزی می باشد.
این مقام مسئول در پایان با تاکید بر ظرفیت های تولیدی در منطقه آزاد اروند و برنامه ریزی برای ایجاد اشتغالزایی در سال رونق تولید گفت: میزان اشتغال زایی به وجود آمده  با احیای مجدد این واحدهای صنعتی ۱۸۶ نفر اعلام شده است.


روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :