١٣٩٨/١٠/٢٤ ٧:٣١ ب ظ
کد خبر : ٤٨٨٣١٩
افتتاح چهارمین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی
شما و اقتصاد: چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری امروز با حضور عباس کشاورز سرپرست وزارت کشاورزی، تولید کنندگان و برگزار کنندگان صنعت کشاورزی و با همراهی جم عزتی راد معاونت امور نمایشگاهی آغاز بکار کرد.
به گزارش شما و اقتصاد:  عباس کشاورز در حاشیه افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی،نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری گفت: با وجود تحریم و فشارهای های اقتصادی ظالمانه آمریکا که به کشور تاثیر گذاشته است نمایشگاه امسال از نظر تکنولوژی در سطح بالایی قرار گرفته است.

وی گفت: امسال تولیدکنندگان و سازندگان با تلاش مضاعفی که کردند در کنار ارائه تکنولوژی ،فضای آموزشی خوبی برای بازدیدکنندگان ایجاد کردند.
کشاورز افزود: مشکلی که درگذشته ها داشتیم بحث آموزش را پیمانکاران انجام می دادند که امسال کسانی که عهده دار ارائه خدمات ، نصب سیستم و مدیریت تکنولوژی هستند عهده دار تربیت تکنسین ، انتقال تکنولوژی و آموزش کشاورزان با تکنولوژی روز بهتر عمل شده است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه امسال با کمک هایی که دولت کرده و فضای خوبی که ایجاد شده نمایشگاه دارای رشد و توسعه خوبی قرار گرفته و ما بر اساس بررسی کارشناسی در پیشرفت کارها بیش از برنامه در حال حرکت هستیم.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :