١٣٩٨/١٠/٢٤ ٧:٣٣ ب ظ
کد خبر : ٤٨٨٣٢٠
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان:
بومی سازی از یک انتخاب به یک الزام تبدیل شده است
شما و اقتصاد: مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: بومی‌سازی تا پیش از این یک انتخاب بود، ولی با شرایط کنونی کشور تبدیل به یک الزام شده است.
به گزارش شما و اقتصاد: منصور یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در حاشیه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با اشاره به فضای مثبت چنین همایش هایی برای تعامل بین تامین کنندگان و گسترش بومی سازی در زنجیره فولاد گفت: بومی‌سازی تا پیش از این یک انتخاب بود، ولی با شرایط کنونی کشور تبدیل به یک الزام شده است.

یزدی زاده گفت: قطعه‌سازی در ذوب آهن از همان ابتدای احداث این شرکت وجود داشته و اکنون به تکنولوژی‌های روز مجهز شده است، ذوب آهن ورود به فرآیندسازی را شروع کرده و از قطعه‌سازی گذشته است.
وی گفت: در حوزه ریخته‌گری نیز توفیقات خوبی به دست آمده، در حوزه تولید محصول نیز طرح احداث ریل را در برنامه داریم و به دنبال خودکفایی در تولید ریل هستیم.
یزدی زاده با اشاره به امضاء تفاهم نامه های همکاری ذوب آهن در جهت تولید ریل در ایران با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مترو تهران و مترو اصفهان گفت: در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، ۳ تفاهم‌نامه همکاری در راستای حمایت از تولید داخل میان ۶ بخش مختلف امضا شد.

می متالز
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :