١٣٩٨/١٠/٢٤ ٨:٠٩ ب ظ
کد خبر : ٤٨٨٣٣٦
مدیر فن‌اوری اطلاعات و ارتباطات بیمه کوثر :
طرح اتاق هدایت و راهبردی بیمه کوثر عملیاتی شد
شما و اقتصاد: طرح اتاق هدایت و راهبردی بیمه کوثر عملیاتی شداخبار پولی مالی- اتاق هدایت و راهبری بیمه کوثر به‌منظوررسیدگی به امور ذی‌نفعان، دسترسی سریع به مدیران استانی، افزایش بهره‌وری و سرعت بیشتر در پیگیری امور راه‌اندازی شد.
به گزارش شما و اقتصاد:  محمدرضا مومنی مدیر فن‌اوری اطلاعات و ارتباطات بیمه کوثر، در جلسه هیات‌عامل شرکت با مشارکت معاونان و مدیران ستادی و سرپرستی‌های از عملیاتی شدن طرح اتاق هدایت و راهبردی در سراسر کشور خبر داد و گفت: اتاق هدایت و راهبری بیمه کوثر به‌منظوررسیدگی به امور ذی‌نفعان، دسترسی سریع به مدیران استانی، افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌های اداری، افزایش فرصت‌های نواوری، هم‌افزایی مدیران ستادی و سرپرستی‌ها و سرعت بیشتر در پیگیری امور راه‌اندازی شد.
 
محمدرضا مومنی خبرداد: طرح اتاق هدایت و راهبردی در سراسر کشور عملیاتی شده است.
 
مدیر فن‌اوری اطلاعات و ارتباطات بیمه کوثر در پاسخ به این پرسش که اتاق هدایت و راهبردی وضعیت چگونه به رشد کسب‌وکار شرکت کمک می‌کند، گفت: سفرهای کاری علاوه بر هزینه‌های مستقیم می‌تواند باعث کاهش بهره‌وری و روحیه افراد شود، ضمن اینکه سوانح و حوادث احتمالی سفر نیز می‌تواند ضربه جبران‌ناپذیری به شرکت وارد کند.
 
وی افزود: اجرای طرح اتاق هدایت و راهبردی علاوه بر مزایای اشاره شده موجب کاهش زمان توسعه محصول و خدمت می‌شود و می‌تواند فضای تعاملی چهره به چهره میان مدیران شرکت برقرار کند و بدون محدودیت جغرافیایی در یک اتاق طوفان فکری به‌وجود آورد.  
 
محمدرضا مومنی تاکید کرد: با اجرای این طرح از این به بعد تمامی جلسه‌های شرکت سریع‌تر، ساده‌تر و مقرون به‌صرفه‌تر برگزار خواهد شد.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :